SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skinny Fat - Dieta redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Witam.
Mam pytanko , niestety przez głodówke wyglądam jak wyglądam czyli skinny fat.

188 cm - 78 kg - 92 cm pas - 22% bf - dużo tłuszczu ogólnie wszystko lata brzuch etc.

I chce obecnie zrzucić z 4-5kg tłuszczu a potem dopiero na mase przejść bo i tak strasznie zalany jestem.
Nigdy nie stosowałem diety , jadłem co chciałem kiedy chciałem i ile chciałem zdarzały się dni 1200 kalorii jak nie byłem głodny czasami a kolejnego dnia 4500 kalorii więc róźnie to bywało dlatego od tylu chce zacząć :

Dieta 2050 kalorii około.

5 razy dziennie :

100g piersi z kurczaka / 70g makaron ciemny / warzywa w 3 posiłkach na 5 .

Pierś na Oleju bez kalorii (Oli-Oli) a do tego na bułce tartej.
Czasem 1 posilek zamieniany na jajecznice.
Warzywa : ziemniaki/zielona fasolka

Do tego witaminki " myvitamins " .
Siłownia x3 razy w tygodniu + 3 razy w tygodniu trening w plażówkę a tam ostry zaj** jest ;p

Zdjęcie mówi wszystko jest masakra .





Zmieniony przez - Zjawax w dniu 2015-06-08 13:12:36

Zmieniony przez - Zjawax w dniu 2015-06-08 13:33:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
taka dieta nie jest ani dobra, ani pomocna. nie musisz jesc 5 razy dziennie tego samego by schudnac. nie wspominajac juz o zbilansowaniu niedoborow na mineraly i witamkiny.
urozmaic odzywianie, bo to jest nie do przyjecia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Do autora poczytaj posty podwieszone i uświadomi Cię to dla czego co jest złe .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
możesz tutaj to strescic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiekszyc przyswajalność pokarmów ?

Następny temat

Problem z dietą u kobiety - Ketogeniczna.

WHEY premium