SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Seido karate: Czy stopień wtajemniczenia przechodzi po 15 roku życia?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jedna rzecz mnie dziwi, dlaczego zdawanie na np 10 ktu ma inne wymagania przed 15 rokiem życia i po nim. Oczywiście mnie to już nie dotyczy ale jeżeli ktoś zdobędzie przed 15 rokiem życia 4 kyu to mu to zostanie po 15 roku życia?

Zmieniony przez - SzK w dniu 2009-09-28 15:34:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tak, zostanie.
A wymagania standardowo - większa kasa jak więcej egzaminów

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
dzieci mają inne wymagania ze względu na stopień trudności. No dobra, wiem że to trochę naciągane, ale z drugiej strony dzieci nie zwracają tak dużej uwagi na technikę, więc lepiej żeby na początku miały mniejsze wymagania.

"Siła jest jedynie częścią, jedynie czubkiem góry lodowej nieskończonej głębi i majestatu karate.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1192
Górnik-odkopuje :P ale mam pytanie właśnie w tej dziedzinie. Prawie rok trenowałem seido i zdałem na 9kyu. Obecnie przeniosłem się na kyokushin i zacząłęm od początku, ale jeden z trenujących (stopień bez znaczenia, ale jest obeznany w środowisku sztuk walki) nawiązał ze mną temat dotyczący przeniesienia stopnia do kk. Pomijając już stopień (w gruniu i tak jest egzamin to sobie nadgonie te dwa stopnie :] ) czy takie przenoszenie stopni jest możliwe? A jeśli tak to na jakiej zasadzie? Egzaminu werefikującego?

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Z tego co wiem to jest egzamin weryfikujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1192
Przeprowadzany bezpośrednio u trenera danego klubu kyokushin?

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Powiem szczerze że nie wiem, ale wydaję mi się, że przynajmniej egzaminy weryfikujące stopnie uczniowskie są przeprowadzane w klubie, pewnie podczas normalnego egzaminu. Chyba najlepiej będzie jak zapytasz się trenera. Ale tak jak napisałem 9 kyu to nie jest 1 dan więc chyba nie będzie potrzeby zdawania "centralnym" ośrodka w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1192
Mam zamiar go zapytać o to ale najpierw chciałem się dowiedzieć czy to jest w ogóle możliwe jeśli zgodzi się na taki egzamin to w grudniu bym już na niebieski zdawał

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ Wodzisław Śląski

Następny temat

co sądzicie o karate oyama

WHEY premium