SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

STRAZ OCHRONY KOLEI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15522

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 312 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4159
Witam.Mam pytanie jak przebiega rekrutacja SOK'istów.tzn.jak wygląda AKTUALNY test sprawnościowy.Jak jest z zapotrzebowaniem ich.Dużo osób na 1 miejsce?Jak wyglądaja zarobki 'świeżaka' ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 664 Napisanych postów 28038 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214146
http://polska.mil.pl/forum/viewtopic.php?t=715&postdays=0&postorder=asc&start=0 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 312 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4159
"Złóż Pan papiery : CV , list motywacyjny , świadectwo szkolne , świadectwa z poprzednich miejsc pracy , dokumenty poświadczające iż posiadasz jakieś przydatne w służbie w SOKu kwalifikacje [ trenowałeś/trenujesz jakiś system walki , prawo jazdy kat B , C , Licencja Ochrony II stopnia - choć w tym przypadku nie wiem czy się przyda :roll: ] "

Rozumiem,że jeśli jestem po szkole,nic nietrenowałem profesjonalnie,nie mam prawka,licencji tez nie to z góry jestem skazany na porazke?
napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 664 Napisanych postów 28038 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214146
no to będzie Ci bardzo cieżko

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 748 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10419
może idź na pkp i pogadaj z sokistami jak się dostawali.
mają przecież jakieś kadry/ biuro to tam ci powiedzą dokładniej

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3984 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27522
Postaw flaszke jedemu/drugiemu SOK-iscie to powiedza ci co i jak.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2010-08-13 11:48:55
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 748 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10419
rzeczywiście taka to tajemnica że szok

poniżej strona główna. Tam pewnie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;)
http://www.kgsok.pl/ 

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
a właśnie ze odpowiedzi nie ma

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7451
Przytocze tutaj klasyk kwestie z najbardziej przegimbusiarskiego filmu wszechczasów

"A DO MOICH KOLEGOW STRZELANO"
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3841
A nie wiecie ile trzeba miec lat żeby starać się o prace w SOK? 18 czy 21?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 180 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31460
Nie będę zakładał nowego tematu. Dlatego odświeżam.
Czy ktoś ma jakieś konkretniejsze informacje co do naboru? Ciężko się teraz dostać? Posiadam prawo jazdy kat. C, rok temu odbyta służba wojskowa. 4 lata trenuję sztuki walki. 23 lata. Czy to wystarczające 'referencje'?
Na stronie
http://www.kgsok.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=40
Nic konkretnego nie jest napisane. Wysłałem zpytanie na mail tam umieszczony jednka nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy może należy tam wysłać od razu CV?
Będę wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóz seminarium Kick/Thai

Następny temat

Jak wzmocnić piszczel ?

Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk  Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Energetyczne crumble Energetyczne crumble Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie