SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Straż Ochrony Kolei

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7467
Cześć :)
mam pytanie wie ktos jak wyglada rekrutacja do SOK i poźniej do Grupy Operacyjno Interwencyjnej SOK jeśli tak to prosze pisać :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
niestety nie,

ale za to wiem jak wyglada sokista zap********* za mną po torach
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
wiesz co nie wiem czy to zbyt dobra fucha raz jak jechalem na przepustke do domu i pilem w pociagu i mnie sokisci wyczaili chcieli mi mandat na 100 zeta dac ale w koncu wzieli 10 zl dla siebie powiedzieli ze beda tez mieli na piwo wiec nie wiem czy to oplacalna fucha
1

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie nawidze suk. S****ysyny poszczuli mnie kiedys niemieckim owczarkiem i na 100% byli na***ani, przechodzilem przez tory, mój bład, nie wolno, ale nie zdają sobie kretyni z konsekwencji. S******lilem przed owczarkiem ledwo ledwo, waże swoje i szybko nie biegam, musialem przeskoczyc przez płot na ktorym były swego rodzaju zasieki. Nieźle mogli mnie zalatwic gnoje. Chcialem sie wrocic bo mialem kose i postraszyc gnoi ale w miare sie opamiętalem i uniknalem pierdla albo moze i kulki bo nie wiem czy oszołomy mają klamki a po pijaku napewno pusciliby im hamulce i zrobili by mi z dupy sito.


Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-05-11 13:19:06
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
dexxt - jak moi zołnierze podpadali SOKistom, to jeszcze im od siebie dopier...ałem. A jak widziałem awanturujące się szwejostwo w pociągach to nigdy nie siedziłem cicho. Mądrzy i cwani w kupie, ale jak się pojedynczo wyciągało i jescze machało się szmatą przed oczami to nagle potulnieli jak baranki...

Bahamut - Ty się chwalisz czy żalisz?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ani jedno ani drugie. Musialbym miec nick Wilk80 i rozum 12 latka zeby chwalic sie takimi akcjami. Gardze SOKistami i chcialem sie z tym podzielic bo moze komus sie przyda to co napisalem, i uniknie wcielenia to tego zdegenerowanego organu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
No czekam jak się to rozwinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Uogólnienie na potęgę. Zdenerwował mnie jeden nauczyciel - czy to znaczy, że wszyscy są do dupy?
Poza tym, czy ja Cię obraziłem?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Rzeczywiscie przepraszam. Jestem niepoczytalny czasem. Nie chcialem cie obrazic ale twoja wypowiedz byla ironiczna i zrozumialem to jako zaczepke.

Pokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7467
dobrze dobrze ale mnie interesuje czy wie ktoś jak wygląda rekrutacja do SOK hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co robić?

Następny temat

--> NABÓR do formacji mundurowych! informacje < -

WHEY premium