SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba siła bica.... co robić?:F

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ale mówi, że nie rośnie. Tak przynajmniej rozumiem. Czasami wystarczy wydłużenie fazy negatywnej by coś ruszyło. A ramię ci rośnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 899
A jak jest z innymi grupami? Tez jest zastój czy nie?

Ja bym to zrobił tak:
supinacja- 12,10,10
młotkowy-12,10,8
gryf-10,8,6

Zmieniony przez - Fighter P. w dniu 2010-01-24 18:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
jak widzę takie tematy to ręce opadają

ehhh

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
kamcios22
Czytałem tematy podwieszone... i pisało WYRAŹNIE że kreatyne brać z poł rocznym stażem;f także daj sobie spokój już...

Fighter P.
Nie moge robic takich Ćwiczeń bo robie FBW

rion10
Jako "ekspert" powinnienieś sie jakoś wypowiedzieź a nie pisać coś takiego co nic nie wnosi do tematu-.-" pzdr...

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Spaiter... mam rozumieć że rośnie Ci siła w MC, w siadach i w innych złożonych ćwiczeniach a biceps cały czas stoi w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Spaiter - w tematach o masie widzę progresję. Ona trzymała mnie w miejscu jakiś czas. Czy mam ją stosować? NIE
Nie sugeruj się tematami i wypowiedziami. One mają tylko trochę pomóc. Każdego poruszy co innego.
Na kretę może być tylko za wcześnie.
Skoro ci nie rośnie to pewnie źle ćwiczysz. Masz przynajmniej zakwasy po treningu w bicu?

Rion ma rację. Po prostu zakładasz temat, który się powtarza. Więc po co ma się wysilać na odpowiedź jak obrażasz go i całe forum pisząc temat, który już był przerabiany.

Mniej piany więcej pracy.

Gdyby każdy nowy musiał przeczytać kilka wybranych tematów wraz z rejestracją to nie byłoby twojego posta.

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2010-01-25 11:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
nie obrażam Riona... tylko jakos ekspert jego wypowiedź jest nie na miejscu.. Dobra zamknijcie Temat bo to nie ma sensu... nie Uzyskam Poprawej odp... pzdr..

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Bo tak jak wspomniał Sir Lukasz zaskakują mnie nadal takie pytania , wiem że biceps jest dość widowiskową partią jednak siła w nim nie jest do niczego Ci potrzebna

Bo na ten zastój siły może się składać wcześniejszy trening pleców , bo jeśli podciągasz się więcej razy i ciężar rośnie w wiosłowaniu to automatycznie biceps dostaje większy bodziec

Prawda jest też taka że ćwiczenie bicepsa po plecach to nie ćwiczenie go tylko pompowanie , bo po ciężkim treningu pleców biceps nie ma mieć prawa siły na trening

spróbuj wrzucić biceps przed plecami w dwóch ćwiczeniach po 4 serie i później zrobisz plecy, powinno pomóc

Ps i daj martwy na początek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Thx Rion;p Sog leci... a widziałeś tą Ten FBW co dałem w linku? co radzisz dać za modlitewnik?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
modlitewnik fajna sprawa jednak możesz dać klasyczne uginanie ze sztangą

technicznie , powoli na sztandze prostej jeśli nie masz problemów z nadgarstkami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i co dalej?

Następny temat

Trening masa do oceny

WHEY premium