SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozgrzewka przed biciem rekordu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozgrzewka obejmuje podstawowe boje: przysiad, wyciskanie, martwy ciag, rwanie i zarzut. mam nadzieje ze sie przyda osobom, ktore nie bardzo wiedza jak sie dobrze pobudzic przed atakiem na zyciowke. sprawdzilem na sobie i zadzialalo niejednokrotnie w 100%. rozpiske te dostalem od mojego kołcza, ktoremu ufam ponad wszystko. By zoptymalizowac koncowy sukces nalezy rozgrzewke przeprowadzic w wygodnym, cieplym stroju, np.dresie, ktory skutecznie zatrzyma cieplote ciala. Zaczynamy oczywiscie od rozgrzewki na sucho, ktora powinna odbywac sie zawsze od gory do dolu badz na odwrot i zakonczona strechingiem. nastepnie zaczynamy przygode z pusta sztanga.

(20kgx10)x2 - na pustej sztandze obowiazkowo ( 1-2 minuty przerwy)
50%x5
60%x4 pomiedzy tymi seriami nalezy zachowac 3-4 minutowe odstepy
75%x2
85%x1
95%x1 po tym ciezarze odczekujemy 7-10 minut ciagle sie dogrzewajac( jestesmy w ciaglym ruchu i oklepujemy miesnie, ale lekko). przed wejsciem pod ciezar maxymalny dobrze jest sie mocno klepnac w miesnie najbardziej zaangazowane w boj. dobrze byloby to zrobic na gol skore, poniewaz spowodowaloby to pozadane przekrwienie skory. system ten sprawdza sie zwlaszcza na zawodach. wowczas procenty liczymy od wartosci pierwszego zadeklarowanego podejscia.
NIE BIORE ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOSCI W RAZIE NIEPOWODZEN.
P.S powodzenia!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
no fajna rozgrzewka. ale jak na mnie to bardziej pasuje do działu wyciskanie.... a tak swoją drogą to na jakich ciężarach używałeś tej rozgrzewki??
sog4you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio:
przysiad do 130
klatke do 85
martwy do 155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
a wiek i waga?? bo nie ma żadnego odnośnika do tych wyników
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
17/56
moze jakis mod przyluka artykul, jesli uzna ze lepiej nadaje sie do dzialu wyciskanie to nie mam nic przeciwko, zeby przeniesc. moze trafi tam do szerszego grona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Ciekawe, jednak warto dodać, iż każdy organizm jest inny i mogą być pewne odstępstwa 5-10% w tą czy w tą...
sog

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
no to niezłe wyniki jak na tą wage i wiek , jeśli chodzi o szersze grono odbiorców to zapewne będzie tutaj gdyż ten dział jest odwiedzany przez większa ilośc ludzi. Gratki za wyniki może ja kiedyś też będę mial odpowiednie do wagi wesołych świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Prawie 300% masy ciała w martwym...ładnie

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja bym tam wolal na last powt rozgrzewkowe 90% zamiast 95%

po 95% mialbym raczej duze problemy robic maxa ;)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
colter ma racje. odstepstwa zawsze sie pojawiaja. kazdy inny. aby stac sie mistrzem(chociazby samemu dla siebie) nalezy sluchac wlasnego ciala i dawac mu takie bodzce, na ktore najlepiej reaguje. ja znalazlem sowj sposob metoda prob i bledow i chyba kazdy powinien, bo korzystanie z gotowych wzorcow jest prostolinijne, moze jedynie ukierunkowac, w ktore strone nalezy isc.

ziompel: sam musisz to sprawdzic by sie przekonac.ja wiem, ze musze mocno pobudzic organizm przed wysilkiem by w momencie maxymalnego wysilku dac z siebie wszystko. by nie zawiodl mnie zaden z miesni. dodam jedynie, ze moja rozgrzekwa na sucha trwa nieco ponad 35 minut.dopiero wtedy jestem gotow na wejscie na pusty gryf. dobra rozgrzekwa jest gwarantem optymalnie uzyskanego wyniku, dobrze wykonanego treningu i uniknieciu kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Piotrek zadziwiasz mnie.Napoczątku myślałem że ściemniasz z takimi wynikami choć w klate uwierzyłem (85 kg) ale po tym co napisałeś to Ci już uwierzyłem i stwierdziłem że od dziś będe mocno przykładał się do rozgrzewki.Dałbym Ci soga ale nie moge :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPKI

Następny temat

MASA NA BRZUCH !

WHEY premium