SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukujemy się kolejny raz - białko+ Karnityna + Vity+ ...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Hej, zaczynam się redukować... ni tracąc przy tym(a nawet zyskując) suchą masę mięśniową... 10 zasad żywienia + 2* tygodniowo siłka + strzecz + aero + green tea. Generalnie będzie to dieta low carbo - 2 kromki razowego, jakaś herbata z cukrem, owoc dziennie bo muszę pracować mocno intensywnie głową - school.Suple to Olimp białeczko jako uzupełnienie, lkarnityna olimp do ssania + Olimp chela vity + no właśnie... mam resztkę BCAA Xtra Activu no i nie wiem czy kupować kolejne pudło tego stuffu(bardzo dobra rzecz) czy nie kupować wcale czy może czekać na EAA XTRA od Activ - to zmiażdży BCAA XTRA.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Zadzwonił do mnie kumpel i melduje, że... jest w sklepie z odżywkami i może coś mi wziąć. Przywiózł mi nie do końca, to, co chciałem(niewiedza, brak kasy z jego strony). Mam 60kapsów BCAA Mega Caps 1100 Olimpu oraz 60kapsów Thermo speed xtreme + Lkarnityna kupiona wcześniej - pudełeko, + białko uzupełniające dietę 4kg + BCAA XTRA Activlabu koćnówka puszki - tak na 4dni.
Jak to rozegrać? Na początku wydało mi się, że dużo mi kupił ale jak spojrzałem na dawkowanie :/ masakra jakaś. Spalacz 4 kapsy dziennie a BCAA 3*5 czyli 15!!!!!!! Taki jestem, że nie mogę tego tyle brać a poza tym używając tego w ten sposób szybko mi się to pokończy - co robic? Z drugiej strony taka ostra suplementracja to tylko przez najbliższy miesiąc... także może i dam radę...
Nie można tego BCAA brać mniej? albo rozpuszczać jakoś? A w ogóle branie poranne u mnie odpada bo potem wymiotuję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Wszystko niestety do dupy...
Począwszy od treningu o diecie nie wspominając
Odwiedź odpowiednie działy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Aaa no tak... zapomniałem wspomnieć... Na dietę nie mogę sobie pozwolić bo prowadzę bardzo intensywny tryb życia tzn. mam wiele zajęć. Siłka - lekarz mi zabronił bo mam coś z kręgosłupem - przestrzeń między kręgami mi maleje i się kurczę tzn. ubywa mi wzrostu - nie chcę się znowu o to kłócić. Tak więc siłka to i tak taka nie za intensywna - zwisy, drążek, pomki, bic, nogi... a poza tym liczę na to, że moje kręgi odpoczną sobie podczas hydromaaży i stretchu.
A co z suplami niby nie tak? białko to podstawa redukcji a karnitynka fajnie mnie spala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No trzeba było tak napisac
Diete pstaraj sie jednak trzymac przynajmnie 10 wskazówek żywieniowych.
Na Twoim miejscu zainwestowałbym w:
https://sklep.sfd.pl/RX_Gold_Bcaa-opis26242.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html

W GT ani Lkarnityny sie nie baw bo szkoda pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
No właśnie :D Karnitynkę mam już w szufladzie. BCAA... jakoś wszyscy chwalą to Activlab... GT to glutamina mam rozumieć, tak?
BCAA AL mocno chwalę a jeżeli EAA ma być jeszcze lepsze...? Czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
GT - Green Tea.
To karnityne 3-4g przed treningiem.
BCAA z Activlaba ok tyle ze trzeba wiecej sypac bo ma mało "BCAA w BCAA"
1g czystego BCAA na 10kg masy ciała.
Pamietaj - ogarnij odzywianie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Odżywianie ogarnę - spoko... Skoro mało BCAA w BCAA AL to czemu ludzie tak je chwalą? Mo ma ładne opakowanie? :D Green tea - piję po prostu tą herbatę... a nie jako suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bo jest w miare tanie Pozatym dawnije było tylko BCAA z AL. Teraz weszło duzo firm z lepszym składem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Aha.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mam 17lat - sporo osób odradza w tym wieku spalacze... A ja mimo to mocno w nie wierzę... Generalnie to dziwna sprawa - niby skład tego spalacz powyżej jest naturalny - kakao, kawa, herbata, grej a jednak chemiczne to jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W produkcje supli sie moze nie zgłebiajmy hehe
Ile wazysz? TS to lajtowy spalacz wiec w rozsadnych dawkach nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Ważę ok.92kg przy wzroście 173cm. Jestem grubo kościsty, mam niezłe geny do mięśni no i jestem endomorfikiem. W styczniu miałem kontuzję... Dwa miechy bez siłki, potem tylko z miesiąc treningu i tryb życiu - nauka, kobiety :D uniemożliwił mi na marzec - czerwiec treningi... A ja zamiast białka to piwo piłem :/ potem wakacje - mnóstwo imprez, zero siłki, trochę rowera no i niestety bez białek tylko z piwkiem. Efekt mojej "diety"? Oponka duża, bandzioch nie mały, ogólny zanik mięśni... Zadyszka szybciej łapana i ospałość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odżywek.

Następny temat

Wapń zjonizowany. Pomóżcie

WHEY premium