SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny raz zma-sogi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
moge brac zma jak mam 15 lat (juz nie dlugo 16)
bo zma ma chyba wieksza dawke mineralow niz zapotrzebowanie dzienne na te mineraly
jak jest za duzo to tez nie dobrze bo ja jestem mlody
moge kupic poprostu jakis cynk i magnez i nie zwazac na proporcje tylko brac tyle ile wymaga dzienna dawka do poprawnego funkcjonowania organizmu???

Zmieniony przez - Rahkesh w dniu 2006-12-28 19:05:27

Ustąp by zwyciężyć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3449
Ja biore apteczne ZMA ale nie polecam . Działanie słabe . Proponuje przeliczyć ile wyjdzie na to kasy na miesiąć (a wyjdzie troszkę). Ja na twoim miejscu dozbierałbym trochę i za tę kasę kupił np. creatynę lub coś innego . Na pewno będzie lepszy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
no czyli kupisz apteczne zma mozesz tak brac... ale nie braw sie kup sobie zincas forte (1 tabletka przed snem) i filomag b6 (3-4tabletki przed snem) i juz....

PS sogow nie mozesz dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
fakt nie moge hehe
nie chce tak duzo tego brac bo co za duzo to nie zdrowo

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
kup Zincas forte i filomag b 6 to takie domowe zma . jeden zincas i tak ze trzy, 4 filomagi na NOC

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
mozesz brac ale nie przesadzaj z dawkami zwlaszcza z cynkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jezeli cwiczysz, Twoje zapotrzebowanie jest znacznie wieksze od zapotrzebowania "zwyklego" czlowieka. Smialo mozesz brac zma, bez wzgledu na wiek - to nie testosterol. Poza tym magnez niesposob przedawkowac. Z cynkiem nie ma tak wesolo, ale powiadam - osoba cwiczaca ma duzo wieksze potrzeby...

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Możesz brać.
Pozdrawiam.

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Cynk- wydalasz z kałem i trochę z moczem czyli nie kumuluje się w organiźmie więc przedawkować go jest ciężko. Mniej więcej 80-150mg może spowodować satrucie a więc spora dawka

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja sie nie bawie i nie ******le sie z kupowaniem w aptece....poprostu kupuje gotowe i jest git. 60 zł ale za to dobre zma :c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
po co ci to za mlody jestes w twoim wieku regeneracja jest chyba bardzo dobra odpowiednia ilosc snu oraz dobre jedzenie z ktorego wyciagniesz te mineraly wystarczapozdr lol

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
zabardzo nie cwicze, najwyzej w domu
slabo dojrzewam i chcialbym sie wspomoc
kupie sobie chyba ten zinkas forte ale nie wiem co do tego
nie ktorzy mowia MBE a nie ktorzy filomag b6
a więc?
bede chyba bral tak jak jest napisane na opakowaniu nie?
jak zabardzo nie cwicze? (ale zamierzam, narazie tylko tak w domu)

Ustąp by zwyciężyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka suplementacja najlepsza na mase?

Następny temat

Przeterminowane Wit.

WHEY premium