SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzje z Treningu Mistrzów : Dawid Damasik -klatka piersiowa i bicepsy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jeszcze nie ma wszystkich filmów z poprzedniej recenzji-treningu barków i tricepsów ale nadażyła się okazja zrobić dziś kolejny zestaw treningowy z Dawidem..

Tym razem będziemy trenować w siłowni Nicu w Poznaniu,gdzie Dawid jest trenerem.

Jak pewnie da radę zauważyć na filmach i w komentarzach do treningu-bardzo mnie odpowiada trening , układ ćwiczeń i sposób wykonania ,proponowany przez Dawida.

Bardzo też jestem ciekaw,co zaserwuje na mięśnie klatki-która to grupa u niego jest wciąż do poprawy .
Bicepsy-wiadomo,ma Dawid naprawdę super-zapowiada sie kolejny niesamowity trening.

W ramach recenzji i dobrego widowiska -będzie z nami trenował forumowicz ,który ogólnie trenuje w warunkach domowych a nawet piwnicznych.

Też jestem ciekaw ,jakie odniesie wrażenia z treningu w naprawdę profesjonalnej siłowni i do tego razem z mistrzem Dawidem Damasikiem..

Zaczynamy o 13:00.
Program pojawi się w grudniu ale już teraz będą zdjęcia z niego




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Po treningu mięśni piersiowych przeszliśmy od razu do treningu bicepsów a na koniec także mięśni przedramion.









Zmieniony przez - masti w dniu 2015-12-19 19:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Włśnie dotarłem do domu.
Trening morderczy,juz pierwsze ćwiczenie rozgrzewkowe nas mocno osłabiło dalej było gorzej :)
Czyli lepiej :




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ramiona,bicepsy i tricepsy mamy tak napakowene,że same opadaja....A co będzie jutro?


Klata pękata ,czuje się trening







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jeszcze parę zdjęć











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Każdy chciał mieć zdjęcie z Dawidem,moja córka,która pilnowała kamery i robiła także zdjęcie-też takie ma :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
forumowicz ma jakiś nick, czy jest incognito?

Dawid gdzieś wychodzi na scenę w najbliższym czasie?

Twoja córka ma fajną koszulkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Musiałem sprawdzić nick Rafała bo troche nietypowy: Ra_faa

Dawid na ten rok zakończył starty a w przyszłym myśli o wyjciu w ekstremalnej,bo juz dusi się w tych limitach wagowo wzrostowych.
Mówi o tym w Recenzji z treningu barków.


Koszulka ?

Moja szkoła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1312
Super trening;) mega dobre ćwiczenia, fantastyczna atmosfera oraz piekielna pompa klatki i bicka ! :) Polecam innym forumowiczom treningi z Mistrzami! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jeszcze troche zdjęc z tego treningu-bedzie też krótka zajawka na grudzien -wtedy bedzie gotowa recenzja z tych ćwiczeń.











Zmieniony przez - masti w dniu 2015-11-09 15:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jeszcze kilka z treningu bicepsów-ciężary małe ale bicepsy dziś mocno obolałe :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Zapowież już gotowa-reszta bedzie dopiero w grudniu




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

21 i 22,11. Szkolenia Poznań: IIFYM i Suplementacja w kształtowaniu sylwetki

Następny temat

Treningi Mistrzów : Tomasz Danielak ,Tobiasz Rusek-Trening zawodnika męskiej sylwetki

WHEY premium