SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Wiele osób pyta „Jakie rękawice wybrać". Więc postanowiłem im pomóc pisząc ten artykuł. Przy każdych rękawicach jest podana cena, którą przy zakupie wiele osób się kieruje.
Rękawice do MMA
Evolution



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 72 zł
Masters MMA



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 94 zł
Dragon Sports



Wykonane: skóra naturalna
Cena: 94 zł
Manto Hammer Fists



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 139 zł
Professional Fighter



Wykonane: skóra naturalna
Cena: 146 zł
Fight Co



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 149 zł




Everlast



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 179 zł

KSW Green Hill



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 179 zł

UFC Ultimate



Wykonanie: skóra syntetyczna
Cena: 189 zł

UFC Oficjalne



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 209 zł

Fairtex FGV17



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 219 zł
Twins Pride



Wykonanie: skóra naturalna
Cena: 289 zł


Oczywiście to nie są wszystkie modele rękawic dostępnych na rynku. Proszę was jeśli mieliście styczność z którymi kolwiek z rękawc które wypisałem lub macie jakieś inne to i wypiszcie wady i zalety owych rękawic( przy rękawicach z mego art. skopiujcie zdjęcie do postu. Przy rękawicach których nie ma u mnie w art. Dodajcie zdjęcie, jak wyglądają).
Pozdrawiam Toomek4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpel ma takie, dają rade. Tylko bez linków do allegro.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-12-07 14:57:59
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
*
Dragon Sports



Wykonane: skóra naturalna
Cena: 94 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
Musze wymienić sprzęt, i chce zainwestować w coś dobrego, a za bardzo nei wiem co wybrać, gdyż większośc z tych "lepszych" rękawic moge oglądać jedynie w internecie, gdyż w moim mieście w sklepach są mastersy, dragonsy itp

Do tej pory używałem zwykłych Benlee

ale zależy mi na czymś nowym, żeby były bardziej stabilne/usztywnione stawy nagarstkowe, bo mam z nimi problem. Ponadto oczywiście musi być ochrona na kciuk. Może ktoś coś polecić ciekawego ?

Używa ktoś może takich ?

UFC Practice Glove black 179 zł






Wyglądają na dość solidne, ale nie miałem ich nigdy na rękach.

lub takie

Hayabusa "Pro Hybrid MMA Gloves" 269 zł






Są typowo sparingowe, i nie wiem czy wygodnie będzie w nich trenować. Ale jakość ponoć pierwszorzędna.

Może ktoś coś doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Te UFC powinny być solidne, przynajmniej tak wyglądają. Od wielu osób słyszałem że te Green Hell KSW są dobre i wygodne, ale jak z tym jest do końca to nie wiem bo ich nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam rękawice firmy manto. Jedne żółte, drugie czarne. Polecam je chociaż jeśli ktoś szuka rękawic do sparingów to dla niektórych mogą wydawać się za twarde. Mi pasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Podwieszam na jakiś czas.
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
jak dla mnie to z tych trzech podanych najlepsze są firmy "dragon", ze skóry, solidny materiał, i dobrze wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
Witam ja mam te pierwsze rękawice firmy Evolution rękawice dobrze wykonane Ja trenuje 2 razy w tyg po ok 2,5 godz a w tyg z kumplem sparingi i rękawice sie trzymają mam je od pół roku. Dla niektórych rękawice mogą być dość twarde. Ja posiadam ze skóry bydlęcej i rękawice wyglądają jak nowe nadal/ Polecam je osobom które dopiero zaczynają przygodę z tym sportem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dzięki za recenzję. Na pewno ułatwi to wybór osobom, które stoją przed zakupem rękawic MMA. Przy okazji zachęcam do tego inne osoby, aby podzieliły się swoją opinią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10548
witam chciałbym kupić jakieś dobre rękawice do MMA do 150 zł co polecicie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron Fist 3

Następny temat

A. Overeem vs Spong K-1 World GP 2010 Final 2010-12-11

WHEY premium