SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Witam czy podczaas diety unikać cukru?ponieważ pod wieczór chciałem sobie robić bryndze z sera i dodać tam śmietane i łyzke cukru czy wpłynie takie coś na zwiększenie tłuszcu? czy lepiej sam twaróg szamać?

i drugie pytanie czy jak chce się wyciąć z tłuszczu moge jeść makaron ?czy cały czas tylko ryż?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Mozesz jesc weglowodany, nawet wskazane. Wlacz sobie na ytb Michal Karmowski i dziennik treningowy jego. Chyba 12 odcinkow jest. Tam dowiesz sie bardzo ,ale to bardzo duzo o diecie. Madry chlop. I te pytania ktore zadajesz na wszystko odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wnioskuję z drugiego pytania, że jesteś aktualnie na redukcji. Tak, pozbądź się cukru, to jedno wielkie zło. Dobra alternatywa to np. Xylitol, albo Stevia (osobiście używam), bardzo słodki naturalny wyciąg z rośliny, który ma bardzo niski indeks glikemiczny i jest bardzo fajną alternatywą dla cukru.

Co do makaronu - osobiście jestem zdania, by makaronu w ogóle nie używać. Ja będąc dawniej na 4 miesięcznej redukcji, gdzie zrzuciłem 18 kilo i 10 cm w obwodzie talii jadłem tylko i wyłącznie ziemniaki, ponieważ zależało mi na małej ilości węgli w diecie, a pamiętaj ziemniak na 100g produktu mają około 20g węgli, a makaron, ryże, czy kasze aż około 70g. Co w moim przypadku gdy bilans miałem na poziomie około 90g węgli na dobę, ziemniaki były super alternatywą, gdyż mogłem zjeść ich objętościowo więcej dla tej samej podaży kalorycznej. Poza tym to jedno z lepszych źródeł witaminy C - ziemniaki oczywiście :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
oto chodzi że ja po za tłuszczem najlepiej bym wogole masy nie zrzucał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
ziemniaki sa ok ale pewien kulturysta mowi ze tylko po treningu, makaron juz jest czyms przetwazanym wiec nie jest juz tak dobry prucz ryzu masz jeszcze kasze, jak nie chcesz gubic miesni zaopatrz sie w bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Powiem Ci tak chlopie. Najwazniejsze w redukcji jest deficyt kaloryczny czyli UJEMNY BILANS KALORYCZNY. Jesz mniej niz potrzebuje do utrzymania wagi twoj organizm. Proste ? Proste. Jak jedzac mniej niz ptorzeebuje twoj organizm mozesz przytyc? Nie mozesz. Mozesz jesc makaron mozesz jesc ziemniaki , mozesz jesc cukier po prostu podliczasz to w kalorie i nic Ci sie nie stanie. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
nie jedz cukru na redukcji raz na jakis czas mozesz zeby było wliczone ale tak odpusc sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
kopek092 dobrze prawi.Jedz co chcesz i wyglądaj jak chcesz byle zmiecić się w bilansie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Ja tak uwazam i jak tyle ludzi robi redukcje i je cukier i nawet fast foody i zyja i maja swietna forme to ja na pewno w zyciu bym sobie cukru do kawy nie bronil... to juz chore moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
50 Cent w jednym z wywiadów powiedział ze nie wyobraża sobie dnia bez słodkich bułeczek,ale wie że może sobie na nie pozwolić ze względu na restrykcyjną diete i wyliczony bilans kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Jeśli ktoś patrzy tylko na wygląd, a nie na zdrowie to może sobie pozwolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Jezeli slodzenie kawy wplywa tak strasznie na zdrowie i jedzenie makaronu to sory ,ale 90% spolecznosci jest chore.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 17lat proszę o poprawę

Następny temat

Ile makroskładników gdy chcę trochę schudnąć ?

WHEY premium