SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Olimp Gold Omega 3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1349
Witam!
Pierw kilka zdań o sobie.
Wiek: 24
Wzrost: 182cm
Waga: 94kg
Staż: ok 2lata
Dieta:
1. Płatki owsiane, WPC,jaja
2. Pierś z kurczaka, Olej lniany 20ml
3. Pierś z kurczaka, Oliwa z oliwek 20ml
4. Makrela wędzona/ Śledź matjas
5. Twaróg półtłusty.
W dni treningowe w posiłku 2(potrenngowy) zamiast oleju kasza gryczana. Warzywa do wszystkich posiłków oprócz potreningowego.
Mam pytanie odnośnie dawkowania Gold Omega 3. Jaką dawkę proponowalibyście do długoterminowej suplemnetacji. Chodzi mi tylko i wyłącznie o prozdrowotne właściwości tego suplementu. Nie chce wliczać tych tłuszczy do bilansu,itp, czyli dawki rzędu 20gr odpadają:) Chodzi mi o najmniejszą, działającą dawkę. Ciekawi mnie również czas suplemantacji, w sensie czy równo do każdego posiłku, czy naraz do jednego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
2-4 kapsułki naraz do najbardziej tłustego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1349
Do najbardziej tłustego czy na przykład do tego, który zawiera najwięcej tłuszczy nasyconych, bo u mnie najbardziej tłusty jest posiłek numer 4, a jako,że są to tłuste ryby, jakaś ilośc omegi 3 sie już tam znajduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
W tym z olejem lnianym też (szczególnie jeśli jest wysokolinolenowy - widziałem w sprzedaży niskolinolenowe; aczkolwiek dostępność omegi3 z tego źródła bywa kwestionowana). Chodzi o to, żeby jak największa ilość n-3 się "odłożyła". Przy posiłku niskotłuszczowym istnieje ryzyko ich spalenia. Ja wrzucam 2 kapsy do posiłku z tuńczykiem zalanym 20ml nierafinowanego zimnotłoczonego oleju rzepakowego, co jest prawdziwą bombą (w dodatku bardzo smaczną) n-3. A tak na marginesie, też zalecam Ci zastąpienie oliwy i lnianego ww rzepakowym. Wychodzi to taniej (wg mnie także smaczniej) i jeszcze bardziej korzystniej dla zdrowia.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-06-02 17:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie lubie dodawac do posilku zawierajacego zarowno tluszcze jak i weglowodany - wybieram NAJPELNIEJSZY posilek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1349
To bez różnicy jakie to będą tłuszcze w tym posiłku? Dawka 2-3 kaps jednorazowo będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Nie za wiele tego oleju i jeszcze chcesz brac kapsy moze dolej sobie jeszcze rzepakowy i sloneczkikowy :)Naturalnie zartuje :) Ale moim zdaniek za bardzo mieszasz z dietą a takie mixy niedaja efektów zadnych .A nesłyszałem jeszce by ktos potrafił badaniami potwierdzic najmniejsza działajacą dawke.Sa tacy co biora 5 kapsów i tacy co 2 a efektów nie zauwarzyli.Najlepszym sposobem jest przetestowac własny organizm bo kazdy jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli chodzi o wchlanianie o3 to nie widze realnej roznicy w rodzaju tluszczow towarzyszacych

co do dawki Gold Omega 3 - zdecydowanie polecam 4 kapsy dziennie codziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabór na Kurs Dietetyki Sportowej - AWF w Katowicach

Następny temat

kreatyna

WHEY premium