SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do NUTRIFARM (Cell pump)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
Witam mam pytanie odnośnie Cell pumpa orange mianowicie brałem normalną dawke 10g dziennie ale i tu moje pytanie strasznie mnie bolał brzuch po tym były nawet wymioty czy to przejdzie po jkaimś czasie czy dać sobie z tym spokoj i kupic cos innego zamiast tego ??

aha i ile moze lezec otwarta puszka z cell pumpem ??

MIKI ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Heheh z tego co widze to na wielu ludzi tak CP działa. U mnie przez pierwszy tydzień też zbierało mnie na wymioty. Potem ustąpiło to...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kilka osob raportowalo nieprzyjemnosci ze strony ukladu trawiennego
z reguly poleca sie wtedy zmniejszenie dawki o polowe i obserwowanie
jesli jest OK powoli zwiekszyc do pelnej

jesli nie przez 2 dni proponuje odstawic (sprzedac)
i sprobowac z czysta kreatyna ew pozniej dodawac osobne skladniki np Aero2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Sugestia binia logiczna...

Jezeli chodzi o problemy z ukladem trawiennym, to sprobuj rozp. CP w letniej wodzie... Mi pomogło.


Ja musialem czekać wiecej niz 2 dni żeby objawy ustąpiły... i ustąpiły w końcu ... Mimo tego raz po ostrych siadach póściłem pawia...hehehe

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-29 18:26:49

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
Dzieki chłopaki łapcie po SOGu

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
A co do przetrzymywania otwartego cp to dopóki się nie zbryli to znaczy ze jest ok


a jak masz szczelnie zamknięte i nie jest w wilgotnym miejscu to można długo trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry zapomnialem o przydatnosci :D

zbrylenie eliminuje kreatyne mono
CP mozna pokruszyc bez szkody o ile wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Również miałam po CP delikatne sensacje ze strony układu trawiennego - bez latania do wc , jedynie jakieś dziwne "wiercenia". Samoistnie ustąpiły bez problemu w ciągu pierwszych dni.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Biniu czyli twierdzisz że na jabłczan kreatyny glikocjamine aakg betaine i tauryne wilgoć od której powstaje zbrylenie nie ma wpływu żadnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakos sie nie spotkalem
jesli cos przeoczylem prosze o korekte i jesli mozna uzsadnienie abym mogl w wolnej chwili zweryfikowac :D

a warto sie wysilac :D
- patrz https://www.sfd.pl/SUPER_KONKURS_DLA_AKTYWNYCH_!!!-t324508.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Nie pij CP na czczo tylko np. po sniadaniu powinno byc ok

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic Amino 5500 + monster mass ?? pytanie

Następny temat

SUPER KONKURS DLA AMBITNYCH !!!

WHEY premium