SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie / Nogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Trenowałem w piłke dlatego mam grube umiesnione uda a z resztą ciała słabo, w jaki sposob mogłbym zrzucic tłuszcz ?? bieganie i rower cos dają? Za niedługo zaczynam cwiczyc na mase i boje sie ze moge miec wiecej w udzie niz w pasie

Zmieniony przez - GriGooR w dniu 2008-08-27 21:47:55

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dieta podstawa, aeroby/hiit zwykly trening.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Zrzucanie tłuszczu trudno ukierunkować.Trzeba po prostu zrzucać.J.W. dieta,aeroby ale skoro trenujesz piłkę to możesz od razu wrzucić HIIT,poza tym nie przesadzaj z tymi udami,że aż Ci tak urosły haha.Gdyby od biegania za piłką rosły uda to pewnie coś w tym stylu było by podstawą treningu kulturystów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Wprowadze hiit na przemian z siłownią , tak jak pisałem z resztą ciała słabo i niewiem czy nie bedzie mi to przeszkadzac w koncu celem jest masa

Zmieniony przez - GriGooR w dniu 2008-08-27 21:58:40

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
HIIT na pewno lepszy niż aeroby do tego celu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Dzięki za pomoc

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Ja aktualnie trenuję pod kątem masy ale co drugi dzień,między właściwymi treningami,trenuję osobno brzuch,a po tym wskakuję na bieżnię na interwały.Wcześniej robiłem HIIT na rowerze stacjonarnym ale to niezbyt mi podchodziło.Możesz jeszcze pokombinować z ćwiczeniami Tabaty,też swojego czasu ćwiczyłem coś w stylu thrustera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na sile ; czas trwania!

Następny temat

prosze o pomoc co i jak?? jak i gdzie?? <jestem zielony>

WHEY premium