SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania jakie suplementy proponujecie? Debaata

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Witam, mam kilka pytań w spr. cyklu na masę.
Chcę się dowiedzieć jakie suplementy proponujecie...
Mój staż to 3 lata. Przez ponad 1,5 roku ćwiczyłem "na sucho"
a potem postanowiłem zacząć brać suplementy. Na samej diecie wrzucałem tak około 4kg. Natomiast dieta+suple dały większy efekt ponieważ nawet od 8 - 10 kg potrafiłem wrzucić, następnie po redukcji zrzucałem jakieś 2 - 3 kg.... Na początku mojej "przygody" z siłownią ważyłem 50kg. Teraz ważę 73kg oczywiście już pod rzeźbione. Robiłem parę cykli.
Cykl .1. Kreatyna monohydrant, białko, gainer, bcca. + DIETA
Cykl .2. Kreatyna Jabczan, białko, gainer, bcca, jakieś tam węglowodany i witaminy, dorian , + Dieta
I ostatnio zrobiłem sobie przez 2 miechy brałem kreatyne jabczan mniej ale cały czas, +Dieta, Aminokwasy, węglowodany. i wrzuciłem parę kilo.
Mam 16 lat.
Wzrost 175 tak około mówię.
Waga obecna rzeźba : 72kg.
Martwy ciąg: 130 kg.
Wyci:Klata - 70 kg.

Pls o dyskusje zemną w sprawie suplementów. ponieważ chcę się poradzić bardziej doświadczonych ludzi. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Za doriana się łapiesz w wieku 16 lat?
wypełnij
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Doriana przestaje już stosować ponieważ nie zadowala mnie on. Jest to dobry środek po którym mam się chęć do ćwiczenia, większa pompa, więcej siły. Teraz stawiam na swoją motywację do tego sportu. Mam zamiar bardziej trzymać się DIETY, bo dla mnie suplementy to tylko dopełnienie do diety i tyle. Bez dietki nic człowiek nie osiągnie. Ale chce robić raz na 3-4 miechy jakiś cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
nie wiem czy się jasno wysłowiłem.... chcę robić tak co 3- 4 miechy cykl. Czyli cykl i następnie 3 - 4 miechy tylko dieta. Chciałem cykle robić jedynie z Kreatyny, gainera, bcca. I mam pytania jakie suplementy doradzacie po których są efekty. Które stosowaliście.... itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
na bcaa i gainerze nie robi sie cykli, mozesz wrzucac co kilka miesiecy kreatyne (rozne formy ) + jakas przedtreningowka i to na tyle :)

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
no wiesz bcaa to tylko by się lepiej mięśnie regenerowały, gainer faktycznie mało konieczny jak dobra dieta. A polecasz jakieś kreatyny które nieźle się spisują. ? ? /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
mozesz dac np w tym wieku mono (obojetnie jakie ) + s.a.w z treca

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
monohydrant oto ci chodzi ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Anubis84 to dla cb info....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Typ budowy ciała: MEZOMORFICZNY
Wiek: 16 lat
Waga/Wzrost: 72kg/175
Staż treningowy: 3lata
Cel cyklu?: MASA
Stosowane suplemanty: kreatyna, bca, gainer, białko, węglowodany, aminokwasy, witaminy, dorian
Stosowane spalacze: Jeszcze nie , poprostu więcej biegam, pływam. itp
Ilość dni wolnych od kreatyny: Jakiś miesiąc
Dieta dobra jak dla mnie. Wrzucam na niej od 4-5 kg nawet.
Finanse: Na ten cykl tylko 300zł
Sugestie: Chce się doradzić jakie kreatyny proponujecię. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skaza białkowa a odżywka białkowa

Następny temat

SFD WPC Protein ECONO v2

WHEY premium