SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Sherdog88

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Witaj,
pisales w ktoryms z tematow, ze chetnie dzielisz sie planami treningowymi itp. Mam zatem do Ciebie pare pytan.

1. Jaki masz mniej wiecej tygodniowy plan treningowy w okresie przygotowan do zawodow?
2. To samo, tylko w okresie bez przygotowan do zawodow
3. Jak dlugo przygotowujesz sie do walk (konkretnych zawodow)?
4. Czy w treningu kladziesz nacisk na jakis konkretny element, czy trenujesz wszystko rownie intensywnie?
5. Czy korzystasz przy treningach z pomocy psychologow, a jesli tak, to w jakim zakresie?
6. Jak wygladaja Twoje treningi w czasie ewentualnych kontuzji?
7. Kto Cie trenuje (mam na mysli rowniez osiagniecia ternerskie badz zawodnicze)?
8. Od jak dawna trenujesz pod katem zawodow? (Ile wlasciwie masz lat?)
9. Czy jezdzisz na staze/seminaria za granice? Jesli tak, to do kogo?
10. Jakiej uzywasz suplementacji?
11. Czy masz sponsora? (Jesli nie , to kto placi trenerom i za Twoje wyjazdy?)

Pytam dlatego, ze jestem bardzo ciekaw, jak wyglada przygotowanie zawodnikow walk "bez regol" w Polsce. Mam nadzieje, ze mozesz udzielic mi odpowiedzi na te pytania. Jakbys chcial napisac cos dodatkowo od siebie, to oczywiscie chetnie poczytam.

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Odpowiem ci napisz tylko do mnie na meila ok ..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog: Nie chce ci mowic, co masz robic, nie chce bys zrozumial mnie zle.
Wiele osob interesuje to w jaki sposob trenujesz i zamiast pisac do kazdego maile moglbys raz odpowiedziec na te pytania, na forum.
Pozdrawiam.


I kiedy byliśmy dobrzy
po prostu zamknąłeś oczy
Więc kiedy jesteśmy źli
zamierzamy pokryć bliznami twój umysł
[Marilyn Manson]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja , sherdog chcemy poznac twoje tajne sekrety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
A wiec w odpowiedzi na wasze pytania.
1.Tak trenuje {przynajmniej staram sie 2/3 razy dzinie}.Rano siłownia potem worek{technika uderzen kopniec,na siłowni sama siła}.A wieczoram mam zazwyczaj sparingi judo ,bjj lub jj.
Poza tym prowadze treningi judo,i vt wiec mam z kim sparowac...
Staram sie tak trenowac po 3 tygodnie i tydzien same treningi bigowe
2.Cały czas tak trenuje{nie liczas swiat i jakis ekstrenalnych sytuacji..ale dopiero tak trenuje 1,5 roku..Wiec pewnie jestem jeszce cienki ... przed zawodami 3 tygodnie laituje i tylko biegam co drugi dzien i sie rozciagam ,jakies szybkosciowe treningi..
>3.Jakies 3 miesice ale w tedy na maxa...
>4.Zawsze ci czegos bedzie brakowło czy to sily czy techniki czy wytrzymałosci..i kładziesz nacisk na to co masz słabsze po penwnym okrecie co innego jest slabsze...
5.Raczej lekarzy{sprawdzam wydolnosc co jekis czas jak sie nie zmienia kapa i zonk.Jak idzie do przdou to o ile itp}.A do psychologa chodze 2 razy w roku i sprawdzam sie ogolnie to tez bardzo wazne ..zalecam..
6.Jezeli mam jaks kontuzje to tez zalezy od kontuzji..jak reka to nogi trenuje jak noga to rece .Jak cos powaznego to pełny luz...ale nie miewam kontuzji za duzo..unikam tego jak ognia.{choc czasmi sie nie da.I tez tak bywa }
&.Z tym jest różnie mam pare zaprzyjaznionych klubów do których chodze {karae ,judo,jj,bjj[teraz mi wszystkich zamkneli wdo paki]}i tam mam włansie treningi dobra metoda kakarigejko ->sparing partnerzy sie do mnie zmieniaja a ty walczysz 15 minut lub wiecej..daje w dupe ...
8.Mam 22 trenuje od 8 roku zycia...{cały czas judo,od 5 lat jj od 4 vt od 3bjj.
9.NIe raczej w polsce do róznych klubow jak stweierdzam ze mi czegos brakuje {a za zwyczaj brakuje ..}to jade czyli srednio raz na miesac ..
10.To zalezy jak mam kase ,bo narazie stalego sponsora nie mam ..
Raczej zadnych koksów czyli kreatyna i odrzywki{ale tylkow okresie jak chce zmienic wage} ,bardzo wazne jest odrzywianie regóralnie 4 5 razy dzinie {zansz te pierdzoły ryz banany jajka ->to dzała..plus duzo soków wody ..i normalne posiłki bo ta sa dodatki...
Z wyjazdami jest róznie...za zwyczaj jak ktos placi to sa to zawody o kase ,a jak o dyplom to sam płace startowe chyba zestrtuje pod egida jakiegos klubu...
Mam nadzieje ze ta odpowiedz was satysfakcjonuje..
Oczywiscie nie powiem wam króczków np{jak wyjsc z balachy w 2 sekundy}bo bedzieci lepsi odenimnie...I tak juz pewnie co drugi jest
Pozdrówa dla Chłopaków z zapasów..uswidomilisci mi ostatnnio z ejestem nikim przy was...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Sherdog88, SOG

___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych"
Zdemaskowany przez czujnych użytkowników
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Dzieki, tez sog

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4450
Sherdog88 w pażdzierniku jest dalsza część eliminacji do VT w Polsce (finały w grudniu). Startujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Bede prowadzil rozmowy z Mirkiem.Podpisłem kontrakt z Shido Team POland i jeszeli oni zorganizuja mi starty które daja mi pełna satysfakcjae ,nie bede widzial potrzeby walczyc o pietruszke..Ale sie jeszce zobaczy..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
sog

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ode mnie tez

Pozdrawiam, g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadka judo

Następny temat

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

WHEY premium