SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 pytania o Royce'a i sherdog

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ściągnęłem sobie z subfighter.com walkę Royce'a z niejakim Bobbym Olgunem - a na sherdogu nie ma o tej walce informacji. Czy ktos wie gdzie sie ta walka odbyła i kiedy?

Ponadto także z subfightera ściagnęłem walkę Royce'a z Yoshidą zatytułowaną "First Match"(co sugeruje, że było tych walk więcej niz jedna) i walke tę wygrywa Yoshida dusząc Royce'a. Natomiast na sherdogu jest wymieniona tylko jedna walka w/w panów zakończona remisem. Ile razy Royce walczył z Yoshidą?

No i ostatnie pytanie, na ile wiarygodnym źródłem jest sherdog?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
Royce 2x walczyl z Yoshida-z tym ze pierwsza byla bez uderzen, wiec nie bylo to mma i nie zostala zapisane na sherdogu.Aha pierwsza zakonczyla sie kontrowersyjna decyzja i z tad druga walka w MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Pamiętam.Royce od razu zgłaszał sprzeciw w stosunku do decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Pierwsza ich walka, którą wygrał Yoshida po odwołaniu Royca została uznana za No Contest
W drugiej walce był remis.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza walka to byl sedziowski walek. Natomiast z Olgunem to miala byc pokazowka, z tym ze Olguna ponioslo, wiec dostal to o co prosil.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silva w gi w MMA

Następny temat

spis pride

WHEY premium