SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mass

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 246132

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
Znalazłem, zdecydowanie powinni przyklejać do opakwoania miarke, bo szukanie może tragicznie isę skończyć :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja użyłem do szukania widelca, inaczej nie dokopałbym się do miarki chyba do północy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
Też użyłem widelca. Czułem się jak archelog natrafiający na jakiś skarb. Poczułem twarde, to zacząłem kopać głębiej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mała nutka ekscytacji przy tak prozaicznej czynności:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 535
Skerx jak juz komentujesz to chociaz napisz dlaczego zle dawkuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
Przyjmujesz dobrze. Też mam jedną porcję rozłożoną na dwie mniejsze i biore jedną w szkole, a drugą po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
Czekolada + woda, ****nia na maksa, a jeszcze jak zrobicie całą porcję z opakowania, a nie 2 mniejsze to w ogóle. Dużo lepiej smakuje z mlekiem i zdecydowanie polecam mniejsze porcje, bo jest strasznie słodki. Mam porównanie z białkiem Ultra Whey Biogenixa (truskawka).

Po 4,5 porcji mam już mdłości i zniechęcenie. Pije codziennie przed snem porcję (3 miarki) białka Ultra Whey Biogenixa (truskawka) i to jest poezja w porównaniu do gainera. Nawet z mlekiem ciężko mi wo wypić. Zapewne to wina smaku czkoladowego, ale co zrobisz jak się zamawia w sklepie bana-truskawka lub wanilia, a dostaje się czekolade. Wiem tylko tyle że kończe jedzenie tego gówna i sprzedaje je koledze, a jesli nei wezmie to puszcze na necie, bo to naprawde jest ****owe. Wole przytyc wolniej, ale zdrowiej. Nie polecam.

Zmieniony przez - Yelonas w dniu 2009-02-23 21:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam czekoladowy i nie zjadlem nawet polowy z duzej paki a juz moge stwierzdzic ze zdecydowanie najlepszy gainer jaki mialem!!rozpuszczalnosc i smak zaje.....Ja laduje 4 miarki zaraz po treningu(bez jaj odzczulem przyrosty)kto mial lepszego gainera niech sie wypowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
4 miarki? chyba na litr mleka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie na pol.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Extendavol

Następny temat

Pvl - Garg

WHEY premium