SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygoda z siłownią

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Witam wszystkich forumowiczów. Na początek odpowiem o sobie. Mam 17 lat około 84-86 kg (dokładnie nie wiem nie ważyłem pewien czas) 183cm wzrostu. Chciałbym zacząć chodzić na siłownię w mojej miejscowości lecz jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o plan treningowy i ćwiczenia. Ostatni 1 miesiąc ćwiczyłem ogólnorozwojówkę na ekspanderze(pon.sr.pią) i biegałem po 30 minut (wt,czw,sobota) do tego od 2-3 tyg. brzuszki po 20 powtórzeń 5 serii. Moje pytanie jest proste: Czy mógłbym mi ktoś pomóc ułożyć plan treningowy na 3 dni w tygodniu. Jestem początkujący więc nie chce także jakiś przesadnie dużych ciężarów. Na siłownię mogę poświęcić 1h (na tyle mam karnet ;d). Nie wiem także czy ćwiczyć na masę czy na rzeźbę. Mam trochę duży brzuch (około 95 w pasie) ale za to mały biceps (33cm). Myślałem żeby poćwiczyć z 2 miesiące na mase a potem na rzeźbę. Jeżeli był już taki temat to przepraszam ale jak wiecie każdy przypadek jest inny. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Pytanie na szybko. Jutro zaczynam ćwiczyć czy mogę zacząć ACT ? http://www.K**.pl/act-aerobic-circuit-training-49793.html/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
po 1.kosci sie nie rzeźbi ,a po 2.przeczytaj sobie to https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Dzięki za linka poczytam, poczytam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
A nie mógłbym normalnie zacząć ćwiczyć np. Pon - klata biceps
Sroda Plecy triceps
Piątek Barki,uda
Coś w tym stylu bo a nie jakieś przysiady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Możesz jak najbardziej.Możesz nawet klatkę trenować 5x w tygodniu,kto ci zabroni?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
masz 0 stazu treningowego ,wiec nie ma sensu dawac ci cwiczenia zbyt skomplikowane masz tam cwiczenia wileostawowe ,i jest to najprostszy FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
radze ci zostan przy tym co ci podałem ,jest to najlepsze wyjscie dla ciebie,a jak chcesz to rob co uważasz za słuszne,tylko potem nie mow nic ze kontuzji sie nabawiłes albo sie przetrenowales ,ten plan co ci dałem specjalnie jet taki ,,bnalny" zebys sie nie przetrenował i krzywdy nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
A mógłbym lecieć tym linkiem co podałem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
ronie220
Możesz jak najbardziej.Możesz nawet klatkę trenować 5x w tygodniu,kto ci zabroni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Eh.. źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to czy te ćwiczenia co wysłałem będą dobre na zbudowanie masy mięśniowej bo nie chce robić jakiś przysiadów i innych rzeczy zwłaszcza że ćwiczyłem już ogólnorozwojówkę na ekspanderze na każdą partie ciała więc jakąś siłe tam mam. Bo to co wysłałeś etap 1 jest wydaje mi się dla mnie za słaby i efektów nie było by widać, straciłbym poprostu czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny. POMOCY!

Następny temat

ACT 3 razy w tygodniu

WHEY premium