SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowany Dymatize GABA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Jak w temacie, otwieram dziś nową puchę i zdziwienie..proszek był jakby wilgotny, musiałem go rozkruszyć i rozmieszać, ma lekki zapach koziego sera i zawierał lekko czarną grudkę, data ważnosci: MFG:02/13 EXP 02/15








...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
wyślij go do Koszalina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5783
Odeślij dla własnego zdrowia, dostałeś jakiegoś bubla szkoda ryzykować.

EDIT: Czy pod etykietą nie ma jakby innej (starej) etykiety, na którą została naklejona nowa? Sprawdź pod światło bez rozklejania bo mogą nie przyjąć.

Zmieniony przez - nntkk w dniu 2013-08-23 21:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
To ze po terminie nie zanczy ze jest niedobre. Termin waznosci to glownie postarzanie porduktow przez producentow. Nie ma znaczenia ze prszek jest zbrylony czy zlezaly. Napewno pordukt jest taki jak po wyprodukowaniu. Druga sprawa kto co nasypal do srodka.
Gdyby pordukt byl do bani proszek bylby zczernialy i mial postac mazi. Tak nie jest wiec smialo jedz.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
upps teraz zobaczylem ze i tak to jest w terminie MFG to data pordukcji ...

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Czyli co myślicie? śmiało go stosować czy mam prawo go reklamować? skoro MFG to data produkcji, to GABA jest ważna jeszcze 3 lata, pytanie co to jest za czarna grudka, pleśń? i ten zapach..

Zmieniony przez - scheu w dniu 2013-08-23 22:33:30

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Sama czysta GABA to bialy krystaliczny proszek bez domieszek. Tak jak na fotce wyglada ok. Zalezy z jakiego zrodla takmoze pachniec. Samych prochow zazwyczaj sie nie wacha bo nie pachna fajnie. Grudka moze byc kwalekiem smaku lub moze zbyt duzej ilosci kleju ktory pewnie maszyna zlala na lini pordukcyjne a klej taki moze miec zapach dziwny. Proszkowi to napewno nie zaszkodzilo. Smialo bierz i tyle. Nawet jakby bylo po terminie to jak wyglada tak jak na zdjeciu to bedzie dzialac.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie mniej jednak jakbym znalazł takiego babola w puszce to odesłałbym do reklamacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
bez przesady, po co siac taka panike. Nawet jesli jest to kawalek kleju na jki wyglada to i tak jest to 100% pochodzenia roslinnego i nic sie nie stanie .
Co do samej GABY to zawsze jak postoi trzba ja rozkruszac bo sie bryli. Takie ma wlasciwosci chemiczne.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
a jeżeli chodzi o stosowanie jej to 3 płaskie miarki to 3 gramy? i najlepiej 30 minut przed snem? zastanawia mnie czy GABA ma działanie doraźne bo nie poczułem jej po 3 miarkach..

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko na początek

Następny temat

Czy dobrze wybrałem ?

WHEY premium