SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
MOj problem wygloda tak iz moja Waga wynosi 70 kg przy wieku 15 lat wzroscie 176cm i stazu 6 miesiecy. Wczesniej caly czas stosowalem treningi na mase. MOja waga przed wyjazdem na wakacje wynosila 67 kg i w ciagu 1 miesiaca przybralem 3 kg czysciutkiego tluszczu ;] poniewaz nie mialem mozliwosci stosowania jakielkolwiek diety.
I moj problem wyglada tak co teraz zastosowac . Czy dalej masowa ale dodac troche areobow czy mzoe zastosowac redukcje. Prosze o porade. Dodam z na moim ciele zalega okolo 5 kg tluszu. Z gory dzieki i pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
hehe wodyn sorrki ale nie zrozumialem wogule twojej ostatniej wypowiedzi. Sorrki za niewiedze. pozdro
Turok16: Sog dostales za pomoc.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Trening na mase :mówi sam za siebie!wiec jak ty chcesz dołozyc aerobów do masówki?? sam musisz wybrac masa lub aeroby<rzeżba>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Chcialbym by ktos jeszcze sie wypowiedzial.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
6 miesięcy i ciągle masa??
Chyba trochu się zagalopowałeś

Jak chcesz robić redukcję, to przede wszystkim dobra dieta (-200kcal), trening tzw. "na rzeźbę" i do tego aeroby, lub hiit (trening interwałowy).

Moim zdaniem to powinieneś zrobić wkońcu redukcję. wkońcu nie samą masą żyje człowiek

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
dieta na 0 kcal i zejdzie z tluszczu i przyjdzie masy, nie bedzie jakis wielkich efektow, ale zawsze bedą, chociaz przy tym stażu powinny byc zadowalajace, bo jeszcze wszystko przychodzi latwo. ewentuanie dodaj 2-3 razy na tydzień aeroby max 30 min, raczej nie calkiem naczczo i po treningu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
No ja uważam tak samo jak peroomen....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Ronin to żeś teraz do***al grypsa

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Czyli mam rozumiec ze zastosowac plan treningowy na redukcje oraz taka diete? OD Pażdziernika znow zaczne uczeszczac na trenigi muay thai gdzie po nich strasznie mi trudno bylo mase zlapac.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Chlopie, pomysl: po rzezbieniu z taka sylwetka nic z ciebie nie pozostanie.
Po przerwie masa dobrze ci wejdzie, wykorzystaj te rzadka sposobnosc...Cwicz kazdy miesien3 razy w tyg przez 4 tyg, tydz przerwy/bieganie po 10 minut dziennie, 2 razy przez 6 tygodni, tydz przerwy/bieganie po 10 minut, 1 raz przez 8 tygodni, tydz przerwy/bieganie po 10 minut. Spojrz w lustro i powiedz czy warto bylo myslec o chudnieciu.

Nie przejadaj sie (szczegolnie buleczkami na noc) i polowa samaru sama zniknie po 3-4 miechach. Ale jedz sporo jak robisz juz mase. Przy tej wadze to ja wole zapuscic brzych niz redukowac "kosciec".

"Zycie jest zbyt krotkie by byc chudym"... Konfucjusz

Proste.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wystarczy wiec robic silke w dni bez muay thai.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wiosłowaniem!

Następny temat

poprawa treningu barków i pleców!

WHEY premium