SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Witam. Proszę o pomoc, mianowicie, jestem zbyt chudy, ważę 60 kg i mam około 180 cm wysokości. Chciałbym kupić sobie jakieś białko lub kreatynę na okres świąteczny. Mam do dyspozycji 150 zł. Co mi pomoże przytyć, zaznaczam że nie mam mozliwości chodzenia na siłke.. Nie chce od razu być koksem, chcę po prostu nabrać masy, może to być tłuszcz. Jak będę więcej ważył to zacznę chodzić na siłke. Obecnie wstyd pojawić się na siłce.

Proszę o pomoc.

PS. Jeżeli napisałem w złym dziale, proszę moderatora o przesunięcie do odpowiedniego działu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Co do ulozenia diety, to na forum jest mnostwo juz gotowych,wystarczy wybrac takie posilki,ktore jestesmy w stanie zjesc o danej godzinie. Trzeba tez zadbac o to,zeby posilki jesc,o tych godzinach,ktore sobie wczesniej ustalimy (np. co 3 godziny). To jest rownie wazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
kase przeznacz na jedzenie a nie odzywki, bo narazie tego Ci porzeba a nie kreatyne
zapisz sie od razu na siłke, nie ma sie co wstydzic, w regulaminach nigdzie nie ma ze wstęp od 100kg w góre
poczytaj podwieszone i ułóz diete, wrzuc do tego tematu to poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
jakies białko nie pomoże ...;/?

cżłowieku jak ja tyle wpieprzam i nie tyję, chyba nie pomoże mi zwykła szama ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czym jest człowieku białko?
białko zwiększa termiczny efekt pozywienia o jakieś 25% więc prędzej masy nabierzesz po ww i tłuszczu a białko dodaj jako budulec jak zjadasz odpowiednio dużo w posiłkach nie musisz się o nie martwić to UZUPEŁNIENIE

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
to ja już nie wiem co zrobić ...

dziwne, słyszałem że po białku czy tam kreatynie można nieźle przytyć, a z tego co wy tu piszecie to jednak wychodzi na to że źle słyszałem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przytyć czy nabrać masy jeszcze powiedz chcesz?
poza tym licz kaloryczność nie zajmuj sie pierdołami

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
no chce być grubszy ... teraz wyglądam jak ****a ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
pomoże ktoś? na pewno jest jakaś odżywka dla "patyków" ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
dieta i trening to podstawa! odzywkami sie uzupelnia braki jesli takowe wystapią w diecie
diete każdy układa sam, więc proponuje zaprzyjaźnić się z tematami podwieszonymi

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
nie mam możliwości gotować jakiejś ryby i innych dziwnych rzeczy które są w diecie. jem to co matka ugotuje, dlatego chcę przytyć dzięki odżywkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
oczekujesz ze ktos Ci napisze kup 10kg odzywki i jedz 3 razy dziennie? niestety, najpierw dieta, pozniej odżywki, nie odwrotnie

pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbomax + 100% whey protein + Winner 14 trening na mase

Następny temat

masa!

WHEY premium