SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pre workout

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
czesc, mam pytanie. Bo mieszkam w Angli i najlatwiej mi zamawiac suple tu i asortyment jest trocher ograniczony.
Najbardziej zalezy mi w przedtreningowce na sile koncentracji (znoszenie zmeczenia , poprawa koncentracji) oraz pompie(polepszona wydolnosc krazeniowa w naczyniach ). Jakie wiec skladniki dobrze aby sie znalazly? Rozwazam kupienie roznych towarow osobno,wiec piszcie smialo ,moze warto tez w jakies aminokwasy uderzyc. Dodfam ze zmierzam w kierunku masy teraz, jestem ekto ale na brzuchu latwo mnie zalewa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
arginina, kofeina, tyrozyna, beta-alanina, bcaa, kreatyna i masz komplet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompletny zestaw ja dorzuciłbym jeszcze wyciąg z buraka, teraz wcinam w większych porcjach i robi robotę, aż miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak robisz miksa to j/w co do gotowców trudno powiedzieć do czego tam mozesz mieć dostęp np mozesz kupić pre z optimum i pewnie z bsn również
https://sklep.sfd.pl/BSN_N.O.-Xplode_XE_EDGE-opis34942.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/Optimum_Nutrition_Gold_Standard_Pre-Workout-opis32256.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dziekuje panowie, bedzie raczej mix samodzielny. A co do dawkowania w/w substancji na porcje? Wiem ze to dziala indywidualnie ale od jakich dawek mozna oczekiwac czegos? Kofeina to wiem ze ze 200mg w porcji ( porcji ktora dziala a nie z porcji ktore mam wziac dwie ) to jest okej, Beta alanina od 1,5mg sie zaczyna a najlepiej 2mg ,natomiast o reszcie substancji to nie bardzo mam rozeznanie ile mg


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-02-17 22:31:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Per Serving
L Arginine Alpha Ketoglutarate 877.5mg
L Arginine Ethyl Ester 540mg
L Ornithine Alpha Ketoglutarate 225mg


takie cos plus kofeina 200mg / tabletka i tyrozyne jeszcze znajde bedzie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
beta alanina ok 3-4g aakg/arginina ok 3-4
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
TomaszAZ
Per Serving
L Arginine Alpha Ketoglutarate 877.5mg
L Arginine Ethyl Ester 540mg
L Ornithine Alpha Ketoglutarate 225mg


takie cos plus kofeina 200mg / tabletka i tyrozyne jeszcze znajde bedzie?


se 2 porcje minimum trzeba by bylo sypnac tego miksa pomperow
kofa 200mg powinna juz byc odczuwalna, tyrozyna na start okolo 1,5g i bedzie ok
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
okej dzieki,najlatwiej chyba bedzie rozebrac to do pojedynczych skladnikow niz mixy kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
a czy forma kofeiny - tabletki/proszek mna znaczacy wplyw na kinetyke substancji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie, jezlei mamy do czynienia np z wersja HCL substancji, a nie ekstraktu, ktory bedzie źrodłem kofeiny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hi tec anabolic protein czy warto ?

Następny temat

Spalacz

WHEY premium