SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 255
Czesc!
Mam drobny problem z nadwaga. Tak sie sklada ze udalo mi sie zrzucic 15kg w wakacje, lecz od tamtego czasu znowu przybylo mi 3kg. Chcialbym poprosic znawcow tematu, czyli Was :) o drobna pomoc. Czy moglby mi ktos w prostym (ze tak powiem normalnym jezyku) napisac jak powinna wygladac moja dieta by zrzucic z 5kg? Jestem sklonny do poswiecen :) Bardzo byloby mi milo gdyby ktos stworzyl mi takowa diete (co mam jesc i kiedy). Ponadto chcialem zapytac czy jest mozliwosc wykonywania jakis cwiczen w zaciszu domowym na schudniecie? Tzn jakich? Jesli mozna poprosilbym takze w jakims przystepnym jezyku bo nie orientuje sie niestety w pojeciach zwiazanych z silownia :) Pozdrawiam wszystkich goraco!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
obliczasz zapotrzebowanie kaloryczne i odejmujesz 300kcal tak zeby bilans był ujemny i czekasz na efekty

oczywiscie dieta musi dostarczac sporo bialka, weglowodany glownie złożone i zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały
omijasz dalekim łukiem przetwarzaną żywność i fast foody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a zapotrzebowanie sobie obliczysz tutaj: https://www.sfd.pl/temat95962/


możesz wykonywać aeroby, lub HIIT- ztym, że do tego drugiego musisz mieć w miarę dobrą kondycje.
Dysponujesz jakimś sprzętem? rowerek stacjonarny np?

dietki ci niestety tutaj nikt nie ułoży, sam się musisz pomęczyć

no i gratuluje zrzucenia 15 kg

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-03-02 20:26:09

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 255
Dzieki bardzo :) Jesli chodzi o sprzecik to niestety nie posiadam takowego:( a i czasu na silownie malo. Pomyslalem sobie ze zestaw cwiczen typu "brzuszki" pompki przysiady itd bedzie odpowiedni... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no to zostaje ci tylko ułożyć dietke, z ujemnym bilansem, brzuszki i pompki oczywiście możesz ćwiczyć, napewno nie zaszkodzą

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty i odczucia b3 po hst!

Następny temat

HST plan i pytania

WHEY premium