SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Posiłek przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3996
Czy mogę zjadać posiłek przedtreningowy 2,5h przed treningiem?Dzisiaj np. zrobiłęm sobie spaghetti z sosem domowo robionym , z makaronem ryżowym i różnymi warzywkami i wyszło ok. 100węgli,15-20białka i z 20 tłuszczy.Czy 2,5h to nie za dużo czasu w sensie że przetrawie i cała energia zleci do treningu?Bo nie mam możliwości za bardzo później jeść a takie 2,5h to nawet dobrze jest bo później na treningu nie jestem taki ociężały w przciwieństwie do posiłku jedzonego 1,5h przed treningiem bo kiedyś próbowałem.Czy może jak jem te 2,5 przed to może dodać jeszcze do tego jakiś sok z grejpfruta albo z marchwi?Tylko nie wiem czy lepiej odczekać i np. już te 1,5h przed treningiem wypić taki sok czy lepiej od razu po posiłku?

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-03-19 15:39:28

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-03-19 15:40:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 121
Polecam dwa banany jakieś 15min. przed treningiem :D
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2242 Napisanych postów 48556 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 276827
możesz zjeść, 2,5h przed treningiem, nie ma problemu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3996
A co myślicie o tych soczkach warzywnych lub owocowych domowej roboty?Czy dawać je jeszcze przed treningiem czy lepiej już po trenigu dać z posiłkiem?
napisał(a)
Początkujący
I czy zaliczać go jako osobny posiłek czy wystarczy jak już tylko makro i kcal wliczać w bilans?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla początkującego (ocena)

Następny temat

Ocena diety

Dlaczego kofeina nie działa? Dlaczego kofeina nie działa? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki MSM - siarka organiczna na stawy? MSM - siarka organiczna na stawy? Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki