SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy... praca 4 brygadowa a dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
Witam. Wcześniej pracowałem na jedna zmianę od 7-15 i potrafiłem sobie ułożyć taka diete, aby powoli ale systematycznie nabierać masy które tak bardzo mi brakuje. Teraz zmieniłem prace i pracuje w systemie 4 brygadowym (dwa dni 6-14, dwa dni od 14-22, dwa dni od 22-6 i schodząc ostatniego dnia o 6 to jest już mój pierwszy dzień wolny i następnego dnia drugi dzień wolny i zaczynam od poczatku). Jest to bardzo uciażliwy system i nie potrafie sobie poradzić z ułożeniem diety pod ten system. W pracy po 3,5 godziny mam 30 minut przerwy. Czy znalazłaby się osoba mogąca pomóc w ułożeniu diety pod taki system pracy. Z góry dziękuje za pomoc.
Wiek: 22 lata
Wzrost: 180
Waga: 70 kg (przez 3 miesiace pracy na 4 zmianówce schudłem 6 kg ;/)
Sumplementacja: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
spróbuj diety Jem/Nie Jem w takiej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
A na czym to polega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
Sorry. Myślałem że to jakies żarty ale poszukałem i znalazłem diete jem/nie jem. Możliwe ze spróbuje tego cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
napisz opienie w odpowiednim temacie jak wypróbujesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BBL + Insanity - można łączyć?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium