SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
Witam mam 16 lat 170cm wzrostu i cwicze na mase miesniowa jako uzupelnienie diety chcialbym cos kupic w niedalekiej przyszlosci co mozecie mi doradzic, ale wazne zeby bylo zdrowe. Najlepiej jakas odzywka czy bialko slyszalem o mass xxl, a moj brat bieze ultimate protein i mowi ze to lepsze jest tyle ze jest duzy przedzial cenowy jak mozecie to podajcie mi po pare takich dobrych ktore wyprobowaliscie zeby byly i te tansze i te drozsze bo nie wiem na jaki sie zdecydowac i jaka roznica jest miedzy nimi, czy duza? Z gory dzieki. I jeszcze jedno jak juz kupie to przez jaki czas mam to brac zeby nie odbilo sie na zdrowiu czy cos

Zmieniony przez - furry1 w dniu 2009-10-24 19:03:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
po pierwsze to jestes jeszcze za młody chyba na suple, lepiej zajmij sie dietą....w twoim wieku poprostu bedzie to duzo skuteczniejsze.....

po drugie mass xxl to gainer a ultimate protein to białko czyli zestawiłeś dwa różne preparaty o różnym działaniu....

oba są mało szkodliwe bo stasuje sie je jako uzupełnienie diety...

po trzecie nie dałeś żadnych danych/ankiety (choćby wagi).....

po czwarte jak już chcesz koniecznie wiedzieć to do robienie masy mass xxl jest całkiem niezły choć są tańsze jak np gainer 737 (zupełnie nie polecam) lub whey gainbody dibencozide positive Activlabu (dobry, smaczny i tani) lub Mutant mass( rewelacja smak i działanie, cena ponad 200zł za 6,8kg)
białko natomiast czyli ultimate protein (dobre działanie i przystępna cena) na allegro kupisz serwatke z ostrowi czy coś( jakość i smak kiepskie ale cena niska) lub np Whey Protein 80 plus authentic Activlabu (wysoka jakość smak kosmicznie dobry i cena ok 59zł za 750g) lub Matriź 5.0 ( świetny smak i super jakość, cena ok 150zł za 2,2kg)

ale jeżeli nie widzisz różnicy między białkiem i gainerem to nie bierz sie za odżywki;)
różnica cen miedzy białkiem a gainerem wynika ze składu, im wiecej białka w odzywce tym droższa i mniej sie jej je....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
waga:56kg a co myslicie a hard mass w tej chwili zalezy mi glownie na zeby przybrac mase miesniowa


Zmieniony przez - furry1 w dniu 2009-10-24 20:02:18

Zmieniony przez - furry1 w dniu 2009-10-24 20:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
odwiedź dział dieta
a jak to nie podziała to wróć tutaj...
jak miałbym coś proponować to Activlab bije na głowe cenami i jakością inne firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
narazie mysle ze lepsze byloby bialko na poczatek to b byl moj pierwszy supl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
TREC HARD MASS 1300g 77zł (ok 60zł za 1kg)
ACTIVLAB BEST MASS XTREME 1000 g 53zł
ceny z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
jeżeli chcesz czystą mase to proponuje BCAA Xtra 500g + Night protein Mix 750g
Cena miesięcznego cyklu to ok 130-140zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
a przez jaki czas najlepiej brac i co myslisz o ultimate protein mysle ze mialbym tak okolo 200zl lub mutant mass

Zmieniony przez - furry1 w dniu 2009-10-24 20:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
no już pisałem... brałem to kiedyśi byłem zadowolony... ale sa tańsze o tej samej jekości z Activlabu.... nie pytaj o czas bo to od ciebie zależy kiedy masz braki w diecie bo to jest czynnik którym powinieneś sie kierować
ja biare BCAA i białko na noc już prawie od 2 lat nieprzerwanie;)

ULTIMATE PROTEIN
Koncentrat Białka Serwatkowego 80% + Kazeinian Wapnia 90%
55zł za 0.9(61zł za 1kg)

ACTIVLAB Whey Protein 80 Plus 750g za 54zł (72zł za 1kg)

ale masz czysty koncentrat białka a nie jakiś mix z białkiem mlecznym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
to kup mutant masa;) napewno przybierzesz na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
ja to raczej tak myslalem zeby na miesiac lub dwa bo kasy by nie starczylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack 3 x dziennie?

Następny temat

problem z mamą-dlaczego suple są ważne w czasie intensywnego treningu

WHEY premium