SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący trening w domu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Siema chłopaki :)
Mam 16 lat 188cm wzrostu i 65kg wagi :( jak na mój wzrost to mam lekką nie dowagę.
Chciałbym przybrać trochę wagi było by git gdybym dobił do około 70kg.
Jestem ektomorfikiem więc wiem że bd to trudne staram jeść dużo białka oraz węglowodanów z rana biorę tabletki multiwitaminowe wydaje mi się że lepiej się czuje jak je jem XD ale mniejsza o to ćwiczę już kilka miesięcy mój trening polegał na podstawowych elementach wyciskania sztangi na ławeczce 3 serie po 10 35kg ( zamierzam za niedługo trochę dorzucić :) bo staje się to zbyt łatwe) i standardowe ćwiczenia z hantlami na bicka oraz rozpiętki.
Ćwicząc co 2 dni dzień regeneracji i "siłka" ćwiczę w domu ponieważ nie mam zbyt blisko do profesjonalnej siłowni. Od pierwszego razu jak zacząłem ćwiczyć zauważyłem duży przyrost siły co mnie bardzo cieszy :) ale waga praktycznie się nie zmienia nie podoba mi się w sobie to że jestem za chudy (chce coś z tym zrobić) :/
Kupiłem ostatnio ławeczkę łamaną do brzuszków myślę też o jakimś drążku do podciągania. Zastanawiam się czy nie było by dobrym pomysłem zakup białka w proszku choć staram się go jeść jak najwięcej w swoich posiłkach.(nie jem fast-foodów wydaje mi się odżywiam się dosyć zdrowo)
Podpowiedzcie mi na co zwracać szczególną uwagę przy treningu jedzeniu czy warto kupić jakieś suple? typu białko lub kreatyna z tego co wyczytałem nie jest to jeszcze dobrym pomysłem ale białko wraz z węglowodanami było by git w moim przypadku tak mi się wydaje.
Gdyby ktoś ułożył mi trening byłbym bardzo wdzięczny bo nie za dużo z tego ogarniam.
Chciałbym abyście mnie naprowadzili na kierunek który chce osiągnąć czyli większa waga, większa siła lepszy wygląd :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Dzisiaj do mnie dotarła przesyłka :DD zamówiłem smak białka o owocach leśnych smakuje jak shake jest baardzo słodki aż lekko za słodki ale nawet smaczny dzięki chłopaki a teraz lecę na sylwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bys musial wszystko zliczyc co zjadasz na codzien by sprawdzic czy jest sens dac bialo w prochu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prosta sprawa wrzucasz swoje odzywianie w szablony potreningu.pl i patrzysz na zapotrzebowanie i widac czy brakuje czy nie c, choc lepiej zawsze z odzywiania dorzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
A ćwiczenie co 2 dni ciągle tej samej partii mięśniowej jest dobrym pomysłem?
1 dzień siłka
2 dzień przerwa
3 siłka
4 przerwa itd


Zmieniony przez - Ligga w dniu 2015-12-24 11:52:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kwestia jak wyglada caly plan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Zamierzam kupić to: PVL mutant mass
aby przybrać trochę masy


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-12-27 10:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
po co jak jeszcze nie wiesz ile czego jesz i co ci brakuje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Jem wszystko nie wybrzydzam zazwyczaj na co dzień jem zawsze coś innego jakieś mięso zupa pierogi jajka kurcze wszystko :P tego się nie da wypisać :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wszystko sie da, gainera osobiscie bym nie bral (chyba ze bezposrednio po treningu) ww dosc latwo dostarczyc , musisz mniej wiecej oszacowac czego Ci brakuje jak sie nie bedziesz chcial za to zabrac to porada moze byc nie trafiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Spróbuj coś polecić mojej diety nie da się oszacować :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dlaczego? co za problem zliczyc to co zjadasz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Czy to możliwe??

WHEY premium