SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek po długiej przerwie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

91

Wzrost

183

Obwód pasa

110

Obwód klatki piersiowej

114

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Cel/problem/opis

Redukcja tłuszczu, budowa masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Witam
Proszę o pomoc w ustaleniu treningu i diety przy opisanych niżej warunkach:

Wzrost: 183
Wiek: 23
Waga: 91
Biceps: 34 cm
Pas: 110 cm
Klatka: 114 cm
Suplementy: przy poprzednim cyklu (przed wakacjami) Kreatyna mono oraz białko

Moją największą przeszkodą jest brak czasu ponieważ pracuję od godz 4,00 w nocy do godz 8.00 a następnie uczęszczam na uczelnie. Prosiłbym o poradę od czego zacząć, redukcja i dopiero budowa masy czy odwrotnie, chodzi mi o maksymalne efekty do lata. Prosiłbym również o przykład diety, co jeść, co ile, i czy mogę przyjąć pierwszy posiłek o godz 5.00 w pracy, jeśli tak to lepiej białkowy czy węglowodanowy ?
Liczę na sensowne wypowiedzi. Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/Redukcja_dla_Juniora,czyli_jak_się_do_tego_zabrać-t916418.html

Na początek redukcja, pierwszy posiłek możesz przyjąć o 5:00 w pracy, węglowodany + białko

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Czy trening Insanity będzie dobry na redukcję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rozpisz tutaj ten trening

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
odzywianie najwazniejsza sprawa, jak to u Ciebie wyglada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Ciężko rozpisać ten trening ponieważ jest on zawarty w formie filmików (coś a'la aerobic tylko o wiele bardziej męczące) wykonujemy poszczególne ćwiczenia po minucie w każdej serii zwiększając tempo (można powiedzieć że to trening interwałowy z własnym ciałem, bez przyrządów).

Co do diety to wygląda to tak że pierwszy posiłek przyjmuję ok godz 5.00 rano i jest to najczęściej albo serek wiejski z oliwką + kajzerka albo wędzony kurczak, albo owsianka z suszonymi owocami i jogurtem. Drugi posiłek jest zależny od pierwszego ponieważ stosuje je wymiennie. Kolejny jest to jabłko + kawa. Obiad z racji braku czasu często jadam na mieście ale staram się by zawsze był to kurczak + jakieś warzywa. Ostatni posiłek ok godz 18.00 w formie jajek + tuńczyk + musztarda albo same jajka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Braki energii

Następny temat

Proszę o pomoć. Mam problem z przybraniem masy.

WHEY premium