(kolejno: data, drużyny, grupa, miejsce, godzina rozpoczęcia według czasu polskiego):
31 maja Francja - Senegal (grupa A) Seul 13.30
1 czerwca Irlandia - Kamerun (E) Niigata 8.30
1 czerwca Urugwaj - Dania (A) Ulsan 11.00
1 czerwca Niemcy - Arabia S. (E) Sapporo 13.30
2 czerwca Argentyna - Nigeria (F) Ibaraki 7.30
2 czerwca Paragwaj - RPA (B) Pusan 9.30
2 czerwca Anglia - Szwecja (F) Saitama 11.30
2 czerwca Hiszpania - Słowenia (B) Gwangju 13.30
3 czerwca Chorwacja - Meksyk (G) Niigata 8.30
3 czerwca Brazylia - Turcja (C) Ulsan 11.00
3 czerwca Włochy - Ekwador (G) Sapporo 13.30
4 czerwca Chiny - Kostaryka (C) Gwangju 8.30
4 czerwca Japonia - Belgia (H) Saitama 11.00
4 czerwca Korea Płd. - Polska (D) Pusan 13.30
5 czerwca Rosja - Tunezja (H) Kobe 8.30
5 czerwca USA - Portugalia (D) Suwon 11.00
5 czerwca Niemcy - Irlandia (E) Ibaraki 13.30
6 czerwca Dania - Senegal (A) Daegu 8.30
6 czerwca Kamerun - Arabia S. (E) Saitama 11.00
6 czerwca Francja - Urugwaj (A) Pusan 13.30
7 czerwca Szwecja - Nigeria (F) Kobe 8.30
7 czerwca Hiszpania - Paragwaj (B) Jeonju 11.00
7 czerwca Argentyna - Anglia (F) Sapporo 13.30
8 czerwca RPA - Słowenia (B) Daegu 8.30
8 czerwca Włochy - Chorwacja (G) Ibaraki 11.00
8 czerwca Brazylia - Chiny (C) Seogwipo 13.30
9 czerwca Meksyk - Ekwador (G) Miyaki 8.30
9 czerwca Kostaryka - Turcja (C) Incheon 11.00
9 czerwca Japonia - Rosja (H) Jokohama 13.30
10 czerwca Korea Płd. - USA (D) Daegu 8.30
10 czerwca Tunezja - Belgia (H) Oita 11.00
10 czerwca Portugalia - Polska (D) Jeonju 13.30
11 czerwca Dania - Francja (A) Incheon 8.30
11 czerwca Senegal - Urugwaj (A) Suwon 8.30
11 czerwca Kamerun - Niemcy (E) Shizuoka 13.30
11 czerwca Arabia S. - Irlandia (E) Jokohama 13.30
12 czerwca Szwecja - Argentyna (F) Miyagi 8.30
12 czerwca Nigeria - Anglia (F) Osaka 8.30
12 czerwca RPA - Hiszpania (B) Daejeon 13.30
12 czerwca Słowenia - Paragwaj (B) Sogwipo 13.30
13 czerwca Kostaryka - Brazylia (C) Suwon 8.30
13 czerwca Turcja - Chiny (C) Seul 8.30
13 czerwca Meksyk - Włochy (G) Oita 13.30
13 czerwca Ekwador - Chorwacja (G) Jokohama 13.30
14 czerwca Tunezja - Japonia (H) Osaka 8.30
14 czerwca Belgia - Rosja (H) Shizuoka 8.30
14 czerwca Portugalia - Korea Płd.(D) Incheon 13.30
14 czerwca Polska - USA (D) Daejeon 13.30
- 1/16 finału:
mecz nr 49: 15 czerwca 1. grupa E - 2. grupa B Seogwipo 8.30
50: 15 czerwca 1. grupa A - 2. grupa F Niigata 13.30
51: 16 czerwca 1. grupa F - 2. grupa A Oita 8.30
52: 16 czerwca 1. grupa B - 2. grupa E Suwon 13.30
53: 17 czerwca 1. grupa G - 2. grupa D Jeonju 8.30
54: 17 czerwca 1. grupa C - 2. grupa H Kobe 13.30
55: 18 czerwca 1. grupa H - 2. grupa C Miyaki 8.30
56: 18 czerwca 1. grupa D - 2. grupa G Daejeon 13.30
- ćwierćfinały:
57: 21 czerwca zwyc. meczu 50 - zwyc. meczu 54 Shizuoka 8.30
58: 21 czerwca zwyc. 49 - zwyc. 53 Ulsan 13.30
59: 22 czerwca zwyc. 52 - zwyc. 56 Gwangju 8.30
60: 22 czerwca zwyc. 51 - zwyc. 55 Osaka 13.30
- półfinały:
61: 25 czerwca zwyc. 58 - zwyc. 59 Seul 13.30
62: 26 czerwca zwyc. 57 - zwyc. 60 Saitama 13.30
- mecz o trzecie miejsce:
29 czerwca przegr. 61 - przegr. 62 Daegu 13.00
- finał:
30 czerwca zwyc. 61 - zwyc. 62 Jokohama 13.00
Pozdrawiam - Tomek