SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 6 numer JUŻ W SPRZEDAŻY !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
130
i 2 strony tylko dla oka

wiec lacznie 132
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Dzięki Biniu.No to pójdzie w 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PB czyli Prison Break? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ten skrot i tak sie rozwijalo - faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1170
ja na pewno w wtorek kupię jak 2 poprzednie numery :) dużo lepiej mi się czyta niż MH któremu jestem od 2,5 roku wierny teraz napewno będę kupował Perfect Body a można prenumerate Biniu od przyszłego roku byście zrobili :D i jakiś prezencik dla prenumeraty cojakiś czas shaker / kupony rabatowe itp. :) hehehe ja piszę się jako pierwszy :D:D:D

Nasze ciało naszą wizytówką... Stawiaj Sobie cele wysoko i pokonuj je...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
o tak, o prenumeracie pomyślcie, tym bardziej, że PB jest dostępny mimo wszystko w niewielu miejscach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
Tak jak pisze kolega na gorze. Przerzucam sie z MH(ktory kupowalem od 2 lat) na PB ze wzgledu na o wiele wieksza ilosc przydatnego tekstu. Tak trzymajcie;] I zmiencie sie na miesiecznik;]

Zmieniony przez - ProduktPol w dniu 2010-10-31 16:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1170
widzisz Biniu jaki dobry pomysł zarzuciłem :D prenumerata musi być i miesięcznik robicie świetny magazyn z czasem można zrobić dział przemiany i ludzie z Sfd.pl by wrzucali swoje przemiany :D pozdrawiam bardzo wszystkich aktywnych :D i może mały dział o sztukach walki :D ja mogę pomóc pisać artykuły jeśli ktoś mnie lekko pokieruje co i jak :D

Nasze ciało naszą wizytówką... Stawiaj Sobie cele wysoko i pokonuj je...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zapewniam wszystkich kolegów, że rzetelnie przeanalizujemy wszystkie pomysły czytelników.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega 3 i lecytyna od jakiego wieku?

Następny temat

O co w tym wszystkim biega..................

WHEY premium