SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O PROPOZYCJE NA ZMIANE TRENINGU!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam prosbe abyscie zaproponowali mi jakis trening.cwicze ok 2 lat,waze 87 kg przy wzroscie ok 180 cm.w zasadzie caly czas trenuje tym samym planem treningowym,ale robie oczywiscie zmiany cwiczen na dana partie miesniowa..obecnie moj tydzien treningowy wyglada tak:
PONIEDZIALEK: klatka,triceps
WTOREK: barki, biceps,predramie
SRODA: plecy, nogi
CZWARTEK: klatka ,triceps, predramie
PIATEK: barki, biceps
SB i ND wolne
kiedys laczylem klatke z bicepsem a barki z tricepsem...ale czuje ze potrzebuje radykalnej zmiany planu treningowego i z ta prosba zglaszam sie do was.Napiszcie mi wasze propozycje zmiany treningu i najlepiej tez jakie cwiczenia w nim proponujecie.acha wdzieczny bylbym tez za to jakbyscie napisali mi jak przeprowadzac trening regeneracyjny..Z gori dziekuje!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak poczytałem te linki..i jesli chodzi o regeneracje to faktycznie mi pomogliscie przyblizyc ten temat za co dziekuje..ale ten trening...nie wytrzymam robic klatke czy łapy tylko raz w tyg...to bedzie dla mnie za rzadko bo juz tak probowalem kiedys...a jeden link odsyla mnie do fakt faktem fajnego planu treningowego ale jednak dla poczatkujacych,a ja juz chcac nie chcac nie jestem poczatkujacy..mam silne i przyzwyczajone na bardzo silowe miesnie...nie wiem juz sam czy stety czy niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
arty: aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/
atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/

przykladowa rozpiska ( 2 warianty)

(1)
ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

(2)
grupa 1x tydzien

ZAŁOŻENIA:


Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS)
grzbiet góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury)
grzbiet prostowniki-1 podstawowe
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
przedramiona- 1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę

OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN A W OSTATNIEJ 2-3.
LICZBA SERII MAX 3-4 , powtórzeń 12-15



-------- a co tym planem chciales osiganac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
proponuje abyś zmienił dni treowanych grup treningowych na :
4 dni
pon: barki tric bic
wt: nogi (Brzuch)
s-
cz: klata (brzuch)
pt: plecy
______________
nogi
barki (brzuch)
-
-
plecy bic
klata tric

i regeneracja powinna wyglądać tak:

arty: aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/ 
atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

przykladowa rozpiska ( 2 warianty)

(1)
ACT [https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening] 

(2) Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS)
grzbiet góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury)
grzbiet prostowniki-1 podstawowe
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
przedramiona- 1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę

OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN A W OSTATNIEJ 2-3.
LICZBA SERII MAX 3-4 , powtórzeń 12-15



trenngie regeracyjny powinien byc robiony po zakonczeniu
kazdego cyklu - wlasciwego- (masowy silowy itp czyli co ok 4 -8 tyg) trwac ok 2-3 tyg

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
zonk

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zamiast pisac zonk mogles edytowac ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
kolejny zonk

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zamiiast pisac kolejny zonk rtzeba bylo prosic moda o usuniecie tej rozpiski )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
prosze moderatora o usunięcie tej rozpiski

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki serdeczne wszystko wezme pod uwage napewno..dzieki za pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Onkel Ostatnio cwiczylem nogi po barkach i nie wydaje mi sie zeby to bylo za dobra rozpiska (przy intensywnym treningu) takie mialem zakwasy ze nie moglem utrzymac sztyangi na barach. Ale moze to byl jakis bol w barkach choc nie wydaje mi sie, chetnie dowiedzialbym sie co na ten temat maja do powiedzenia specjalisci...

Aha chodzi o 1 trening onkela na 4 dni

Zmieniony przez - mauro16 w dniu 2004-06-06 14:25:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas po trenignu, a następny dzień

Następny temat

PROBLEM (ćwiczyć na stojąco czy siedząco z moją chorobą)

WHEY premium