SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90


Mam 15 lat. I właśnie zauważyłam, że moje już umięśnione łydki rosną jeszcze bardziej i to właściwie bez mojej większej pomocy, bo nie sądzę by jazda na rowerze i to na lekkich przerzutkach mogła tak na nie działać. Proszę, doradźcie coś, jak je wyszczuplić? Albo jakiś katabolizm tych mięśni? No nie wiem... Dla mnie jako dziewczyny jest to trochę porażka. Dodaję fotki... Trochę dzikie, ale musiałam sobie sama radzić. W rzeczywistości wygląda to jednak gorzej.

Determinacja kluczem do sukcesu ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90


Ucięte ale widać o co chodzi

Determinacja kluczem do sukcesu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90


podobne ujęcie do drugiego

Determinacja kluczem do sukcesu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie można zmniejszyć łydki, taki typ budowy. Chyba, że operacyjnie.
Ale zupełnie nie wiem dlaczego Ci to nie pasuje? To jest zupełnie normalna łydka. Powiem więcej, mała i płaska łydka wygląda okropnie. Zobacz do profilu Obliques jak to wygląda u niej. Najlepsza laska na forum i też ma umięśnione łydki, bo niby jakie mają być?
Także daj spokój, bo jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
że moje już umięśnione łydki rosną jeszcze bardziej

Łydki są ok.

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Morales :-*

Ciesz sie dziewczyno, ze masz ladne lydeczki, nogi powinny byc uksztaltowane by dało sie rozróżnić miedzy łydką, udem i kostka u nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Masz 15 lat i to dlatego, zwykłe młodzieńcze kompleksy budowy ciała zaakceptuj siebie bo nie ma mozliwości "zgubienia" mięśnia, chyba ze nie bedziesz jadła pół roku (nie rób tego ;D)

Jak pisali wyżej, łydeczka jak najbardziej normalna ;] pomyśl sobie, ze są dziewczynki które naprawdę mają problemy :)

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na diecie ketogenicznej a fat

Następny temat

jaka dieta przy intensywnym treningu koszykarskim?

WHEY premium