SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki - najlepsze z najlepszych (zwłaszcza przy kandydozie)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
Ok sytuacja jest następująca: kandydoza była pod kontrola, dieta była niezła, wprowadziłem owoce i miód do diety potreningowej i wróciła. W tej chwili raczej nie jest źle, już sie cofa powoli. Gorzej jest z iloscią kalorii. Po wizycie u dietetyka wyszło, że przy 179 cm wzrostu ważę 64 kg i mam 3% tkanki tłuszczowej. Jestem obładowany posiłkami, dodam tylko dwa dodatkowe jajka na kolację, ale potrzebuję jakieś wysokokalorycznej przekąski w ciągu dnia. Pomyślałem o czymś w rodzaju płatków.


Zmieniony przez - operations w dniu 2016-10-21 21:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ojj to nawroty. Kiepsko. Lepiej byś skonsultował swoja propozycje lekarzowi. Bo wybór może kosztować Cie kolejnym nawrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68535
3% to kulturyści na zawodach nie mają - chyba jakaś pomyłka... Wysokokaloryczna przekąska może bazować na tłuszczu, nie węglach. Zdajesz sobie sprawę, że candida powoduje zachcianki na takie skrobiowe rzeczy? Jeśli po owocach był nawrót, to znaczy ze tego grzyba musi być dużo, bo owoce średnio sprzyjają chorobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
Obwiniam bardziej miód niż owoce. Do słodyczy mnie w ogóle nie ciągnie, wiec nie jest tak źle, nalot na języku ustępuje. Znasz jakieś tłuste przekąski? Obecnie używam oleju kokosowego do sałatek, ale samego oleju nie będę wcinał ze słoika w pracy:)


Zmieniony przez - operations w dniu 2016-10-21 22:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68535
Bardzo możliwe. Teraz trudno o dobry miód - pszczoły są np. podkarmiane cukrem i miód jest ubogi w związki pochodzące z roślin, czyli przypomina rafinowany cukier. Ciekawa jestem, jak byłoby w przypadku dobrego miodu ze spadzi iglastej - iglaki mają silne właściwości antybiotyczne... Czytałeś może o olejku pichtowym lub wyciągu z pestek grejpfruta w leczeniu takich rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wejdz w ten link który wrzuciłam, tam jest wypowiedz Mawashiego o suplach - kwas kaprylowy, chlorella i pau d'arco, a kilka stron dalej LukaszaK o diecie w kandydozie i tez o suplach. A na przekąske moga byc orzechy.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-10-21 22:09:06

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-10-21 22:11:32

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
Miód był dobrego sortu, spadziowo-nektarowy, potem kupiłem ze spadzi iglastej i liściastej i teraz sobie czeka. Niestety nawet najlepsze miody mają dużo cukru. Wyciągiem sie jak najbardziej zainteresuję jak i reszta supli. Orzechy to dobry pomysł. Mówimy o włoskich jak sie domyślam?


Zmieniony przez - operations w dniu 2016-10-21 22:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68535
Na przekąskę może być też świeży kokos - na pewno lepszy, niż to przetworzone mleczko...
Orzechy za wyjątkiem arachidowych.
Poczytaj o obydwu środkach, olejek pichtowy (z jodły syberyjskiej) jest mniej znany, ale ma silne właściwości i wiele zastosowań. Do użytku wewnętrznego trzeba kupić taki z atestem do celów spożywczych i 100% naturalny, jakby co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Nie ma znaczenia jakiego sortu. Cukry to cukry i trzeba je wyeliminować. 3% tkanki tłuszczowej na pewno nie masz. Prawdopodobnie być już umierał. Wrzuć zdjecie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
Słyszałem, że niektóre aparaty przekłamują. Tak czy inaczej orzechy wloskie to fantastyczny pomysł. Są tak kaloryczne, że wyrównam bez problemu zapotrzebowanie. Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deficyt kalori

Następny temat

Dieta na masę - 70kg (diabetyk)

WHEY premium