SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trudne pytanie dla najlepszych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
co ma człowiek zrobić gdy :

wazy 58 kg przy 169 cm . ma ułożony dobry plan treningowy i dietę. ogromny problem z przytyciem od zawsze. Zapotrzebowanie 2850 kcal. dietę miał + 1000kcal !. wynik tego był taki, że przez pierwsze 3 tyg przytył 3 kg. Następnie organizm orientuje się w sytuacji i przyspiesza metabolizm. waga przy tej samej diecie na 3800 kcal zaczyna spadać , często do stanu wyjsciowego. jak okiełznać przemiane materii. jak ją spowolnić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
Nie biegaj jeśli nie musisz, nie chodź jeśli możesz stać, nie stój jeśli możesz siedzieć, nie siedź jeśli możesz leżeć, a gdy już leżysz postaraj się usnąć

to wlasnie miałem na myśli tylko już nie chciałem tak dosłownie powtarzać.A autorem tego powiedzenia o ile się nie myle jest sam Arnold więc.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zrobić badania czy wszystko jest ok z tarczycą i z tasiemcami
walnąć na początek +300kcal i powoli zwiększać powoli a do przodu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dodsaj kcal jak nie rosniesz proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
ile tych kcal mam dodac, mialem ok +1000 , to było tyle ze wiecej juz bym nie mogł zjeść. może faktycznie pojde do lekarza zbadać tą tarczyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dodawaj stopniowo zacznij od 300 na plusie gdzie to w 3 tyg przytyć 3kg troche nie za zdrowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
claner napisz proszę w jaki sposób się odżywiasz, jak wygląda twoja aktywnośc, ile masz lat

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
zdrowo nie zdrowo, przytylem 3 kg w 3 tyg poźniej stracilem to w nastepne 2 tyg przy tej samej diecie. i jak pisalem pewnie dzieje sie to dlatego, że organizm sam reaguje na nadwyżkę kalorii i przyspiesza metabolizm. jak tak sie bedzie działo za kazdym razem to nie przytyje nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
w tej chwili odzywiam sie jak przecietny człowiek. to co opisalem działo sie w wakacje. po tym stracilem motywacje do wszytskiego. zaczynam znowu ćwiczyć i nie wiem co mam zrobić dlatego szukam tu pomocy.

26 lat, 169 cm, 58 kg ( najwiecej wazylem 62 wtedy podczas tej diety )

jezeli chodzi o aktywność, moge śmialo powiedzieć ze codziennie w pracy przez 7 i poł godz wykonuję porządne aeroby. taką mam prace . lekko cięzką ale kondycyjną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
claner zacznij jesc
bo sadze ze masz z tym kłopot

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3290
Najlepiej napisz tą dietkę, ktoś ją oceni zobaczy co jest nie tak, no chyba że problem leży po stronie twojego organizmu jak już ktoś wyżej napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
moge śmialo powiedzieć ze codziennie w pracy przez 7 i poł godz wykonuję porządne aeroby. taką mam prace . lekko cięzką ale kondycyjną.

sam widzisz.Wysilaj sie tylko w ostateczności.Trenuj max 3 razy w tyg.W pracy gdy nie musisz nie biegaj zwolnij troche czesciej odpoczywaj.Gdy nie musisz chodzić to usiądź.Uspokój troche organizm.Poprostu zwolnij.Zwieksz przerwe miedzy posiłkami do 4h troche spowolnisz metabolizm.Czasami do swojej dziennej diety dorzuć coś nieplanowanego (jakis baton,drozdzówka) wal na kanapki majonez lub zawsze oprócz normalnego sniadania w pracy zjedz kanapke z miodem + masło orzechowe.To sąbomby kaloryczne.Wiem ze zaraz inni powiedza ci ze to niezdrowe itd ale bardzo ciezko nałozyc na siebie kilka kilo spozywając tyylko ryz z kurczakiem sery jajka itd.Zeby z takiego pozywienia dostarczyc ok 4000tys kalorii musisz naprawde duzoo tego zjesc.W towim przypadku jezeli zalezy ci na przytyciu rób jak mówie.Zdrowe wartościowe jedzenie+ troche syfu dla podbicia kalorii + zwolnij troche tempo życiapozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla Alergika...

Następny temat

Sukraloza - czy już do kupienia w Polsce?

WHEY premium