SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omlet z owsianymi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Witam! Zastanawiam się co do omleta z płatkami owsianymi, świetne źródło ww oraz białek, tłuszczy. Surowe owsiane mam smażyć? Mogę na odrobinie oliwie czy sugerujecie na czymś innym?

Btw. Może macie jakieś przepisy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
omlet można śmiało na oliwie jeśli ci nie przeszkadza

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na roslinnych sie nie smazy. rób to na oleju kokosowym, smalcu, maśle (też klarowanym), teflonie bez tluszczu lub na berkley&jensen

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Dlaczego na roślinnych nie? Ok, czyli na oliwie odpada, ale wiele osób smaży, to mnie dziwi.

Masz może jakieś przepisy do placków owsianych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
oliwa ma niską temperaturę spalania. mozna na niej EWENTUALNIE krótko cos przesmazyc. Na oleju kokosowym smazone zaj**iście smakuje i olej ten idealnie nadaje sie do wysokich temperatur

przepisy: kuchnia SFD

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2013-08-08 18:42:33

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mógłbyś usmażyć na oliwie, jednak obawiam się, że smakowo niezbyt się będzie to komponowało. Kokosowy to w sumie też roślinny - co prawda stały, ale jednak

Masło klarowane, czy tłuszczu kokosowy - raz, że w tym zestawieniu (przynajmniej w mojej ocenie) wypadną lepiej, a dwa - są stabilniejsze. Smażenie niespecjalnie wpłynie na ich wartość.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Ok, dobrze wiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do waszej oceny!

Następny temat

Porady dot. diety na masę

WHEY premium