SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od jakich stackow zaczynac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, chce wziac jakis stack kreatynowy i mam pytanie jak uwazacie lepiej od razu walnac 2 razy Xpand czy np najpierw brac cos slabszego np cell pump, a moze tak: cell+mono, przerwa, cell+cell, przerwa, cell+xpand, przerwa, i dopiero xpand+xpand hehe to by mi z 2 lata zajelo chyba heh, ok ma mnadzieje ze wytlumaczylem o co mi chodzi, aha staz mam 2 lata konkretnych i systematycznych treningow i mialem 3 cykle mono, dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
atakuj taki stack na jak Cię stać
stać Cię na 2x XP to super

nie rób żadnych drabinek...
popatrz na rynek
co chwilę wychodzi coś nowego
życia by Ci nie starczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak kase zarobie wiec bede mial a chodzi mi tez o to ze jak wezme juz 2xxpanda to co mi juz potem zostanie z suplementow?? juz chyba nie ma nic lepszego ;] a znowu brac xpanda czy bedzie szlo rownie dobrze?? bo wiesz wezme teraz najmocniejsze co jest a potem bede mial zastoj ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aaa widze ze ziper mnie kopiuje :D

owszem najlepszy na jaki cie stac

a co zostanie po mocnym stacku
albo podobnie mocny
albo moze bedzie mocniejszy ...

to jak wyscig zbrojen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Biniek tylko proszę nie posądzać mnie o plagiat

do autora - jak już mówiłem co chwilę wychodzi coś nowego
przeca Xp jest już w trzech wersjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ja mam podobny problem jak olega obecnie jestem na cyklu mono + nitro 500g
w czewcu planuje cykl mono i nie wim co do tego jeszcze dozucic ostatni znalzlem w promocji tcm olimpu i sie3 waham czy nie kupic xpand jak zauwazylem na tym forum jest on bardzo zachwalany a zeby zwiekszyc efektywnosc cyklu moze zastapic mono jakims innym sumplem??????

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniek tylko proszę nie posądzać mnie o plagiat

no jak nie jak tak

ale po sadach cie ciagal nie bede :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
hator odpowiedź masz wyżej

Biniu dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to jest z Xpandem za kazdym razem idzie tak samo czy tak jak przy monohydracie za 1 razem idzie najlepiej a potem skutecznosc spada??

Zmieniony przez - contriver w dniu 2006-02-01 17:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak to wczoraj w realu komus tlumaczylem

jak masz szklanke wody pelna to chocbys i z kranu do niej dolewal to nie zmieszcisz w niej wiecej wody

najlpesze efekty uzyskasz
gdy masz szklanke pusta
pozniej moze ona np obrastac mchem

podobnie jest z kreatyna i stackami
odczujesz najwiecej na poczatku

przeciez im blizej jestes swoejgo szczytu miesni tym jest ci trudniej zdobywac miesnie

itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to moze tak sie zapytam: lepsze efekty bym mial po 3 cyklach xpanda czy po np. 2xcell pump, cell pump+xpand, 2xxpand o to mi chodzi czy poprostu od razu dawac najwieksza artylerie czy powoli do niej dochodzic ;] heh ale krece ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MaLe PyTanKo:)MałY proBleMik:):):)

Następny temat

Kreatyna pytanie

WHEY premium