SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na siłe przed zawodami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 582
Witam. Chiałem poprosić o pomoc w sprawie odżyweczek typowo na siłę. Przygotowuję sie na zawody w wyciskaniu i jakiego typu najlepsze będą do tego odżywki. Chciałem je stosować jakieś 2 miesiące przed zawodami. Kwota orjętacyjna jaką mogę na to przeznaczyć to jakieś 400 zł. Nie jest to dużo no ale powinno mi wystarczyć. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że do tej pory używałem tylko kreatyny. Z góry dziekuje za wszelką pomoc.

byczek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
stak kreatynowy z kreatyną w formie estryfikowanej, albo przynajmniej kreatyna solo ale w takiej właśnie formie, zma, tauryna, bcaa i glutamina/te dwa ostatnie mogą się nie zmieścić w twojej kwocie więc jeśli tak będzie to nie bierz ich pod uwagę/, alc jeszcze powinno wpłynąć na wzrost siły- ale tu taka sama sytuacja jak poprzednio bo nie wychodzi tak tanio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kreatyna stack (jablko albo ester) do tego jakis potezny no-booster (arginivol miazdzy, podobnie shock)
te dwa produkty starcza, przy czym cykl zacznij tak zeby w dniu zawodow byl 35-45 dzien i przyjmij 2-3 krotna dawke no-boostera w dniu zawodow(tutaj biore pod uwage argi) i ciut wieksza porcje stacka

ja w taki sposob przenosze gory

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alkochol i odzywki??:/

Następny temat

Reklama Kre-Alkalyn 1500 Strong

WHEY premium