SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena techniki - northwestpassage

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Martwy mi się podoba, ładnie schodzisz w dół i trzymasz pozycję techniczną, ja bym tylko nieco robił pozytyw bardziej dynamicznie i dopiął pośladki na górze.

Rdl jednonóż brakuje trochę stabilizacji, ale spróbuj następnym razem zacząć od przyjęcia pozycji technicznej. Stań prosto, ściągnij łopatki, wypnij klatkę piersiową, napnij brzuch, pośladki spięte, wówczas stabilnie zacznij ruch bez napięcia ciała i rdzenia zawsze na pozycja Ci się rozpadnie i będziesz gubić równowagę.

IR ogólnie jest ok jednak co spróbuj zrobić mocniejsze dopięcie na szczycie wiem, że to nie łatwe ale właśnie ten szczyt jest najważniejszy w ćwiczeniu. Na dole może lekko puścić łopatki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dziękuję rion10 :)
W tej jaskółce faktycznie mną chwiało, spróbuje się jeszcze bardziej spiąć tak jak radzisz.

W invertach dopięcie boli i przypilnowanie łopatek nie jest tak łatwe. Robiłam to ćwiczenie pierwszy raz - podeszłam z nastawieniem, że jest nieco łatwiejsze;) Dzisiaj ledwo ruszam rękami i plecami po wczorajszym.

Cieszę się, że ten martwy sumo w miarę dobrze wygląda - to również nowe ćwiczenie u mnie - czwarte podejście dzisiaj było. Postaram się poprawić tak jak radzisz.


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-13 20:46:33

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A nie za wąsko w tym sumo stoisz, z tej pozycji nie widać.

W siadzie sumo myślę że można nizej zejść jeszcze, czhyba że już czujesz że się technika załamuje.

W rdl nei patrz w lustro przez to mozłiwe że się jeszcze bardziej skręcasz niepotrzebnie w tułowiu, do stabilizacji poelcam robić przy jakiejś baierce poręczy, ręką bez kettla się mozesz przytrzymać coś jak tutaj



Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Następnym razem nagram również przodem. Chwyt poprawiłam od ostatniego razu, bo był za szeroko, tak mi radził night.
Tak było:

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-13 21:56:53

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Lustro to nawyk, niestety zawsze jak zaczynam to patrzę w nie. Spróbuje grzybków również i tak jak Ty radzisz

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Zlap jeszcze weziej. Nogi wypadaloby rozstawic trochę mocniej. Stopy lekko na zewnątrz i kolana ida w tym samym kierunku.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tak teraz węziej złapałam sztangę i było wygodniej. Kolejny raz w środę, dodam do oceny :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
northwestpassage
Dziękuję rion10 :)
W tej jaskółce faktycznie mną chwiało, spróbuje się jeszcze bardziej spiąć tak jak radzisz.

W invertach dopięcie boli i przypilnowanie łopatek nie jest tak łatwe. Robiłam to ćwiczenie pierwszy raz - podeszłam z nastawieniem, że jest nieco łatwiejsze;) Dzisiaj ledwo ruszam rękami i plecami po wczorajszym.

Cieszę się, że ten martwy sumo w miarę dobrze wygląda - to również nowe ćwiczenie u mnie - czwarte podejście dzisiaj było. Postaram się poprawić tak jak radzisz.



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-13 20:46:33


Bo IR wbrew pozorom nie jest łatwym ćwiczeniem, ale ma tą przewagę, że można sobie regulować trudność przez ustawienie ciała, a najważniejszy elementem jest dopiąć łopatki na szczycie, ale jeśli było pierwszy raz to i tak bardzo dobrze.

A jak boli to rośnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini Cut

Następny temat

Pomocy redukcja czy masa

WHEY premium