SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Cjman
Woron
nie masz przypadkiem "lejkowatej" klatki piersiowej?

mam


To widzę że idzie ładnie dotyrać taką klatke i w miare żeby jakoś to wyglądało. Sam mam więc wiem :P Jak dla mnie wielka przemiana przez rok. Bardzo fajna sylwetka! tak trzymaj.

Podasz mi Twój aktualny plan na klate ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8097
DreamEvil
silny1997
nogi trochę musisz dopracować i kaptury trochę się gubią przy reszcie


chłopaszek zauważył, że większości każą poprawiać nogi, więc też pisze o nogach, żeby pokazać jakim jest znawcą A ja mówię, że plecy całe i środek klatki dotyrać koniecznie


Hehe dokładnie to samo pomyślałem bo nogi naprawdę dobrze się prezętują, nie zalewaj się masuj powoli i będzie dobrze, ja bym na plecach się skupił (najszerszy), pozdro

Zmieniony przez - Don_Tom w dniu 2013-06-08 20:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 789
siemanos
Cjman
Woron
nie masz przypadkiem "lejkowatej" klatki piersiowej?

mam


To widzę że idzie ładnie dotyrać taką klatke i w miare żeby jakoś to wyglądało. Sam mam więc wiem :P Jak dla mnie wielka przemiana przez rok. Bardzo fajna sylwetka! tak trzymaj.

Podasz mi Twój aktualny plan na klate ?



1) Serie łączne: rozpiętki na ławce skośnej + sztanga na ławce skośnej- 3 serie powtórzeń.
2)wyciskanie na maszynie hamer - 3 serie 12,10,8 powtórzeń
3)rozpiętki na ławce poziomej - 3 serie 12,10,8 powtórzeń
4)przenoszenie sztangielki za głowę - 3 serie 12,10,8 powtórzeń

jeśli pomogłem proszę o sog'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1967
a jak paniedziejaszku wyniki siłowe? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 789
kwas226
a jak paniedziejaszku wyniki siłowe? :)


Siłowo o wiele lepiej biorąc pod uwagę cały staż. Co prawda nie robiłem jeszcze rekordów ale na klatę np.: jak zaczynałem ćwiczyć to ostatnią serie wyciskania sztangielkami na ławce skośnej kończyłem na 2x11kg, a teraz 2x26kg. Plecy 20 podciągnięć nadchwytem, martwy ciąg 80kg na 8 pow. ,przysiady ze sztangą robię 12,10,8 powtórzeń 60 kg. Nie jest to jakaś super siła, ale ważne że jest progres :)

jeśli pomogłem proszę o sog'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1967
a na płaskiej? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 789
kwas226
a na płaskiej? ;)


dawno nie robiłem , ponieważ preferuje sztangielki na płaskiej, ale z tego co pamiętam to robiłem 12,10,8 powtórzeń 40-60kg. :)

jeśli pomogłem proszę o sog'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3612
Nogi bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1414
szerkosc plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 175 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2291
Bierz się za nogi i katuje łapy góra w miarę ok.Popracuj nad nogami odstają dość mocno od reszty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenienie sylwetki.

Następny temat

17lat 1 rok stażu+złamania;)

WHEY premium