SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 86662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nie temat od takich pytań. Nie mamy żadnego wpływu na firmy, będą chciały to napiszą sprostowanie nie to nie i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Trochę dziwi mnie ta "wrzawa". Na co liczycie? Na bezstronną ocenę rzeczywistości między dwoma, pięcioma czy sześćdziesięcioma firmami?? Tylko bezstronne badania , ujednoliconymi metodami by coś mogły dać. Nikt ich nie zrobi, bo ta branża jest zdecydowanie za mala, żeby było warto. Jeżeli dyskusja będzie prowadzona na naprawdę naukowym poziomi, to i tak większość nie ogranie całości, bo nie może. Przecież to są tylko artykuły, nic ponad to. Olimp mnie bawi, ale oni chyba od zawsze muszą iść za głosem 'wodza" , który ma na celu kształtować rzeczywistość po swojemu, a jak się nie daje to tym gorzej dla niej. Lepiej wojować, taaa jasne.... Przecież przeszłość to też tylko dni chwały, taa jasne..... Activlab mnie też nie przekonuje. Od lat przeciętnosć i wtórność. Pewnie jednym słupki zleciały, a drudzy (trzeci, czwarci etc) boją się, ze im zlecą. Zostaje jeszcze rozum lub jego brak. Serio tak trudno odróżnić coś wartościowego od tego kiepskiego?? Dla mnie na przykład białka firmy na O, działają wybitnie przeczyszczająco, a tej na A maksymalnie zamulająco ;) Po co mi więc to wszystko?? A "wałowanie" mozna wyciągnąć na podstawie wielu rzeczy. Nie sądzę, żeby jakakolwiek FIRMA, mogła być tutaj autorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Firma na pewno nie będzie autorytetem. Ale laboratorium uniwersyteckie już tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Na razie to nie ma co oceniac jajka po skorupce, bo jak do tej pory pokazano badania firm konkurencyjnych dla Olimpa.Trzeba poczekac na badania ich protein i wtedy sie okaże czy sa takim obrońcą konsumentów.jak na razie artykuł jest stronniczy majacy na celu podwyższyć sprzedaż firmy. Moim zdaniem powinni pierw podać badania swoich produktów a później dopiero konkurencji.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Ależ Olimp bada. Kilka stron wczesniej masz arta jak bardzo dbają by wszystko było cacy i w ogóle. A to że nie pokazali wyników badań swoich produktów nie wpływa w żaden sposób na wyniki badań konkurencji. A te są jakie są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Pisac to pisze kazda firma ze badane i wogole

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w nast pb pewnie znów dadzą następne by karmić czytelnika małymi porcjami i nakręcać koniunkturę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co niektórzy chyba myślą że to wszystko jest robione dla dobra konsumenta.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Taki naiwny to chyba nikt nie jest. Ale przy okazji załatwiania porachunków przez Olimp, możemy też i my skorzystać. Nie kupiłem kolejnego wora C-6, zamiast tego kupiłem Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
trzeba bylo olimpa nie zrozumiales chyba idei tych badań
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: FLEXACTIVE - bone & joints

Następny temat

Activlab w Lidl

WHEY premium