SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliczenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 379
Witajcie. Jeśli układam sobie dietę to mam liczyc np. tłuszcz z mleka do niej?

Czyli np. Białko rano które musze sporzyć to 40 gram czy z 300ml mleka wliczyc 10gram białko czy nie liczyc tego do ilosci bialka na sniadanie a zjeść kilka jajek aby wyszlo 40g? Tak samo z tluszczem z mleka a iloscia orzechów. Pozdrawim i czekam na odpowiedz jesli nie jest cos jasne prosze o powiadomienie.

Pozdrawiam Vanderley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
możesz liczyć wszystkie białka zwierzęce, a więc również nabiał. nie licz za to białek roślinnych z kasz, ryżu, makaronu itd. niektórzy liczą wszystko. to zależy od koncepcji. jeżeli dasz 2 g białka/kg licząc tylko zwierzęce to będzie wystarczająca ilość.

tłuszcz z mleka licz jako tłuszcze nasycone normalnie.



Zmieniony przez - skream w dniu 2010-03-10 00:14:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Możesz liczyć białko roślinne ale staraj się aby nie było ich głównym źródłem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej by w ogólnej puli było conajmniej 3/4 białka zwierzęcego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 379
Ok a jogurty sery jaja itp. to sa bialka pochodzenia zwierzęcego tak? Z ryzu bialka nawet nie licze :) Aha i w dni nie treningowe w ciagu dnia mogę zjadać jogurty naturalne jaja i sery? Bo czasem brzydkie już jeśc tą kurę, a na noc i w dzien da sie zjeśc ten ser itp.

Pozdrawiam Vanderley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak zwierzęcego

Aha i w dni nie treningowe w ciagu dnia mogę zjadać jogurty naturalne jaja i sery? tak ale sery zostaw na noc jogurt jako dodatek a nie źródło białka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>50 kg - dieta

Następny temat

dieta redukcyjna-prosze o sprawdzenie!!

WHEY premium