SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O Venomie pytań kilka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jazdy sa, ale nie opieram na wlasnym doswiadczeniu, bo odstwailem po 4 dniach...
Niektorzy musieli schodzic stopniowo ratujac sie slabszymi spalaczami (calkowity brak pobudzenia i ochoty na cokolwiek), u innych ssanie na ww proste.


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-17 12:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A, no to wiem. I tak zamierzam robić duży reset po odstawieniu. Pewnie będzie jakieś 2-3 tygodnie wolnego, bo już przed Venomem czułem przemęczenie. On dał mi niezłego kopa, więc jeszcze pociągnę redukcję jakieś 3-4 tygodnie i robię przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dwie flaszki, tego Venoma masz ?
Masz zdrowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedną. I dzięki Bogu. Skończę tą flaszkę czy nie, więcej go nie wezmę. Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na spalacz, to na pewno nie ALRI, oni sami nie wiedzą co ładują do środka Ale trzeba im przyznać, że jest skuteczny.
Pewnie gdybym dostał Leviathana to dziś może miałbym mniejszy problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2062
Wszystko niby spoko, efekt niesamowity... ale ? po tygodniu jak zachnęły mi usta to do dzisiaj nie mam w nich czucia. Jucha jak mi z nosa zaczęła lecieć nie do opanowania to wiedziałem że coś jest nie tak. Tak się cieszyłem że wreszcie coś na mnie działa ale ten syf chyba zżera od środka. Uważajcie to nie przelewki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Zaczynam się bać czytając to wszystko co tutaj piszecie. Przyznam, że boję się co moglo by się ze mną dziać gdybym wsysnal dwa kapsy. Przy jednym jest juz ostra jazda. Ale samo pobudzenie bardzo mi się podoba. Za kilkadziesiąt minut będę już cieszył się tym na siłce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
kwestia tego zazwyczaj tygodnia może kogoś zastanawiać - to mniej więcej czas po jakim sibutramina/jej metabolity osiągają stale stężenie.
Na moją logikę, tudzież wiedzę chemiczną w takim wypadku najsensowniejsze jest zmniejszenie dawki do "co drugi dzień".

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
mętlik w głowie... niby najlepszy spalacz bez efedredryny dostępny na rynku, ale jednak niebezpieczny, niby tłuszcz dosłownie znika, ale opinie są różne, pojawia się więc pytanie: brać? czy nie brać?

niestraszne mi żadne psycho-jazdy, ale boje się że za bardzo mięsnie wytne, dodam, że wcześniej brałem fatburner'a i clenburexin z trec'a, działały tyle o ile, aktualnie jestem po cyklu kreatyny, procent tkanki tłuszczowej wzrósł mi do około 9,5%, chce wrocić do 7,9%, przy czyn nie stracic masy miesniowej i sily, czy veno to dobry wybor??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
9,5% fatu i jeszcze chcesz ciąć?

pokaz foto

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
aktualnego nie posiadam, poniewaz nie robie sobie zdjec, ale po redukcji mam zamiar zalozyc dziennik treningowy i wrzucac regularnie foty z treningów, mysle ze znajdziesz go bez weikszych problemow, natomiast nadal nie wiem czy wziac venoma, czy jakis slabszy spalacz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań dotyczących diety odchudzającej dla 14,5 latka(1994r.)

Następny temat

Pory jedzenia . Obiad/kolacja

WHEY premium