SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O Venomie pytań kilka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
bolek ja nie zadaje zadnych pytan jak bys nie zauwazyl

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Molu, sorry !
To bylo do poprzednikow ! Posty w tym samym czasie...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-09 15:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biorę 500/200 i nie mam żadnych jazd.
Mascar, jak nigdy nie brałeś, to nie zaczynaj od Venoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47609
boldek: Przeczytałem po raz drugi i stwierdzam, że jest tam mowa o:

- Venom HYPERDRIVE 500/200
- Venom HYPERDRIVE 400/200
- Venom HYPERDRIVE +

A ja mam jakąś odsłone starszej wersji bez dodatku witaminy B12, którą mało osób [tak mi się wydaje, bo nie mogę znaleść, żadnego info] szamało, więc pytam tu w temacie, czy ktoś to spożywał ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Odsylam, do przeczytania tu:https://www.sfd.pl/SPALACZE.CO_KUPOWAC_--ODPOWIEDZI_UPOMINAC_SIE_NA_PW!-t380925.html
Ostatnie 3-4 strony watku praktycznie tylko o Venomie, ale tam tez mozesz zapytac !
Szczerze, nie spotkalem sie z taka wersja...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Bolek spoko ;)

ja na swoim V tez nie mam nic o vit.B12 ale na naklejce po Polsku juz mam

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Postanowiłem spróbować z Venomem.
Jestem po 3 miesiącach diety LOW CARB i postanowiłem systematycznie przechodzić z tej diety na coś normalnego. Na chwilę obecną dodałem 40-50g węgli dziennie do diety. Staram się to rozdzielić troche pomiędzy LOW-GI w ciągu dnia i przed treningiem coś z HIGH-GI.

Dietę lada dzień podam do oceny tak z czystej ciekawości.

Aby osiagnąc swój cel wagowy (jeszcze 5-6 kg do zrzucenia) postanowiłem dorzucić do całości VENOMA. Jednocześnie biorę też HMB (nie wiem czy to ma sens ale mam już to HMB więc nie będę patrzył jak stoi i traci ważność).

Wczoraj odczułem w okolicach trzeciej godziny po łyknięciu pierwszego Venomka jakieś dziwne popudzenie. Wieczorem na siłce maksymalna energia i pobudzenie. Nie wiem czy to efekt Venoma czy może dawki węgli, o których organizm powioli zapominał.
Dzisiaj od rana maksymalne pobudzenie. Jakoś tak dziwnie wszystko mi się chce :) Nawet w pracy jakaś taka dodatkowa energia do działania i robienia czegoś :) Zobaczymy jak będzie na treningu - HIIT :)

Nie wiem czy to Venom czy może te węgle a może zwykły efekt PLACEBO ale bardzo mi się to podoba :) Zobaczymy jakie będą efekty na wadze po tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczekaj tydzień, to zobaczysz jak będziesz miał dość Venoma. Mnie już dopadają depresje, wszystko mnie wyprowadza z równowagi i nie mogę się na niczym skupić. Ładnie tnie, ale samopoczucie po nim jest fatalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Morales, odstaw !
Najgorsze i tak przyjdzie, jak skonczysz czly cykl !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-17 12:16:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co się dzieje po zakończeniu cyklu? Raczej nie skończę całego, bo do końca redukcji zostało mi już niewiele, potem już tylko wytrzymałość będę podnosił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań dotyczących diety odchudzającej dla 14,5 latka(1994r.)

Następny temat

Pory jedzenia . Obiad/kolacja

WHEY premium