SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nogi z nieco innego punktu widzenia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 539

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
Witam

Prosilbym was o pomoc przy cwiczeniu nog.
Mianowicie trenuje pilke reczna,jesli komus cos to powie - jestem obrotowym (lub tzw kolowym)
rola nog na tej pozycji jest nie do przecenienia.
Jednak nie wiem jak mam je cwiczyc,aby je najlepiej wykorzystac
Poszukuje polaczenia dynamiki z sila. Jednak nie takiej dynamiki aby skakac (czyt plyo czy tam te smieszne Mega Jumpy) jednak aby sie zaprzeć,utrzymać,ruszyć mimo przeszkadzania.
jesli ktos kojarzy ten sport i ta pozycje napewno zrozumie.

Dodam ze staz mam ok 6-7 miesiecy, waga 70 kg przy wzroscie 180 cm,czyli malo (nad tym tez pracuje). Pozostale czesci ciala cwicze w splicie,jednak na nogi nie chce "walic glowa w mur" :)
prosze was o pomoc w ulozeniu cwiczen na nogi ;)

Waga: 70

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa / Dynamika

Staż treningowy na słowni: 7 miesiecy

Uprawiane inne sporty: Piłka Ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzet

Dieta: Nie scisla,zwiekszone bialko,ograniczone tluszcze.

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: kreatyna , białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43028 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Zrob tak:

Przysiady 5 seri 12-8
RDL 4 serie 12-10
Prostowanie na maszynie siedzac 4 serie 12-10
Uginanie na dwuglowe lezac 4 serie 12 powt
+łydki wspiecia stojac/siedzac 3 serie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
niestety martwy ciag odpada ze wzgledu na niedawny uraz kregoslupa,zerwany miesien miedzykregowy. Leczylem to 1,5 roku i nie chce nawrotu,mimo ze teraz jest ok. lepiej dmuchac na zimne.
reszta super,bede tak robil ;)
Czyms zastapic RDL ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43028 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań dot.Treningu na siłowni.

Następny temat

FBW na porawe sylwetki i mase do oceny

Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina