SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody 700zł!! Czerwcowy konkurs SFD.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
zasady są jasne

nikt nikogo nie zmusza do pisania

konkursy comiesięczne są organizowane z pieniędzy które równie dobrze

moglibyśmy rozdzielić między nami i temat zamknięty.

więc uszanujcie to że macie taką alternatywę i szansę, i jeśli komuś nie poszło we wcześniejszym konkursie i poziom prac był zbyt niski niż oczekiwany, należy postarać sie w kolejnym i był on wyższy.

byśmy nie musieli kombinować co zrobić z nagrodami i nie dopuścić do takiej sytuacji.

jou.


^^ wlasnie o tym mowie - wywyzszanie sie jak 50

to ze robicie konkursy za "wlasną kasę" nie znaczy ze mozecie sobie od tak po zakonczeniu konkursu zmienic reguly i takie zastrzeżenie sobie "czegos" to kompletna bzdura

(pula nagrod wynosi 700zl ale nie wiemy ile rozdamy) - gdzie tu logika?

wystarczylo by posiedziec pomyslec i napisac jakis regulamin ale nie bo "elita" moze wszystko

udzialu w waszych konkursach nigdy nie bralem i nie bede, chodzi mi tylko o zasady - w obecnym czasie na tym forum ich nie ma, a moderatorzy są guru...

koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie Twoje wywod to jest formalizm, biurokratyczne podejscie troche. stuacja w ktorej nadeslane prace nie spelniają postawionych kryteriow, badz zawieraja razace bledy rzeczowe, pojeciowe i ortograficzne jest moim zdaniem wystarczajacym powodem by nie przyznac jakiejs nagrody. zatrzezenie w wypadku tego konkursu wywodzi sie zapewne z doswiadczen zwiazanych z poprzednim... dla mnie jest to uzasadnione i nie widze tutaj jakiegos wywyzszenia ekipy modow, a zdrowe, męskie podejscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh
a czemu w konkursach np. skrzypcowych czy fortepianowych
czesto nie ma przyznanych 1 i 2 miejsc?
jak myslicie?

bo poziom jest za niski...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Moze sprobuje cos napisac na ten temat Ogolnie konkurs mi sie podoba.



Co do sporu to obie strony maja racje bo gdyby nadeszla np 1 praca to automatycznie musiala by miec 1 miejsce, a bylo by w niej napisane "Zryjcie przez miesiac same jablka, trenujcie ostro, bierzcie L-karnityne i bedziecie miec super redukcje. " - sorry, ale gdybym ja rozdawal nagrody to w takim przypadku predzej potargalbym ta kase niz ja dal takiemu d****owi !!! Ale znow z drugiej strony jezeli przyjdzie np 10 prac i kazda bedzie sensowna lecz napisana na poziomie amatorskim lub poprostu na slabym poziomie to nie wyobrazam sobie jak chlopaki co napisali najlepiej(choc i tak slabo) mieli by nie dostac swojej nagrody. Bo choc malo wiedza to napisza na tyle na ile potrafia, wloza w to swoje serce i wykarza sie ambicja !!! \


A co do sprawy bledow ortogrficznych to dla mnie idiotyzm totalny, bo przeciez nie kazdy musi znac idealnie zasady pisowni. Poza tym takie rzeczy mozna poprawic przed wklejeniem na forum lub na jakas strone.


Reasumujac zasada z obnizeniem nagrody jest ok, ale powinna byc na serio uzyta w ostatecznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
...i jest uzywana w ostatecznosci

te prace moga byc pozniej publikowane - dlatego nikt nie bedzie jeszcze dodatkowo siedzial i sprawdzal pisowni/poprawial ort'y itp

dlatego tez choc o minimum jakiejs ortografii prosimy...

inna sprawa - jak jest 10 prac wyjatkowo slabych, skopiowanych, z bledami tak prostymi i banalnymi...zdarzalo sie, ze zdanie po zdaniu sie wykluczalo...

wybaczcie...ale reki do fuszerki przykladac nie bedziemy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bo jesli rozdajecie suple od tak sobie to jest ok. ale jak juz robicie konkurs to musza byc dopracowane zasady i tu nie mozna juz robic "jak sie spodoba" tylko musza byc jasno ustalone reguly

gosciu posluchaj
nie rozdajemy supli "od tak sobie" jak stwierdziles, chyba z drzewa spadles, zobacz kto i za co dostaje kase (w dzialach pojawiaja sie tematy , gdy ktos zostaje nagrodzony)

jak Ci sie konkurs nie podoba to nie bierz udzialu proste , uwierz mi inni tylko skorzystajana tym Masz jasno napisany regulamin , podoba sie to ok , nie podoba sie to masz pecha - trudno sie mowi
Nigdy nie dostanie kasy osoba "z dupy wzieta" ktora skopiowala opis z sklepu z suplami ;))

Zluzuj

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-06-05 01:11:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
gosciu posluchaj
nie rozdajemy supli "od tak sobie" jak stwierdziles, chyba z drzewa spadles, zobacz kto i za co dostaje kase (w dzialach pojawiaja sie tematy , gdy ktos zostaje nagrodzony)

jak Ci sie konkurs nie podoba to nie bierz udzialu proste , uwierz mi inni tylko skorzystajana tym Masz jasno napisany regulamin , podoba sie to ok , nie podoba sie to masz pecha - trudno sie mowi
Nigdy nie dostanie kasy osoba "z dupy wzieta" ktora skopiowala opis z sklepu z suplami ;))

Zluzuj


formalnosc to sprawa podstawowa, jesli sie cos organizuje to trzeba wziac pod uwage ze może byc roznie i dlatego muszą byc ustalone dokladne zasady

nie mowie ze rozdajecie ale mowie ze macie do tego absolutne prawo i nikt nie moze sie was czepiac, ale jak juz robicie konkurs to zasady musza byc bo predzej czy pózniej ktos bedzie mial do was pretensje i to z waszej winy...

sama idea konkursu jest dobra i chwala wam za to ale jak patrze na ten warónek to wydawac sie moze ze robicie te konkursy z "łaski" (choc jestem przekonany ze tak nie jest) i chce sie powiedziec "a wsadzcie se te suple w d..."

konkurs jest ok. ale jest to zle "ubrane" i nie dziwie sie ze nie ma zainteresowania

jak cos robicie to robcie to dobrze, albo nie robcie tego wcale

to na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
kvrwa
Jaki ten narod polski jest niewdzieczny.
Jak ci sie nie podoba to zrob sam, zobaczymy ile osob sie zglosi, albo zamilcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
chcialem dobrze ale pewnie i tak mnie olejecie bo wy wiecie lepiej...

Jak ci sie nie podoba to zrob sam, zobaczymy ile osob sie zglosi, albo zamilcz.

badz pewny ze zorganizuje ale z sfd nie jestem w zaden sposob zwiazany wiec tego nie zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mozesz zrobić , nagrody jakies ustal jakie dasz laureatom i nikt pewnie nie bedzie mial z tym problemow jak wczesniej dasz post z pytaniem czy mozesz w dziale ktorym chcesz to zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym polaczyc?

Następny temat

Nowy cykl do oceny ...

WHEY premium