SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody 700zł!! Czerwcowy konkurs SFD.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
sory za emocje ale udzialu w niejasnych konkursach nie mam zamiaru brac jak pewnie wielu userow...
chodzi o jasnosc zasad
bo jesli rozdajecie suple od tak sobie to jest ok. ale jak juz robicie konkurs to musza byc dopracowane zasady i tu nie mozna juz robic "jak sie spodoba" tylko musza byc jasno ustalone reguly
nia mam zamiaru was pouczac ale jak dostajecie "slabe" prace to mozecie np. zrobic punkatcje w skali 1-10 i przyznawac punkty a nie ustalac 1, 2 czy 3 miejsce i kombinowac na "oko" jaki byl poziom itp. :
za 10pkt dac np. xxx zl
za 9pkt xxx zl
za 8pkt xxx zl

i wtedy juz bedzie ok.
nikt sie do niczego nie przyczepi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2181
@up: To jest właściwe rozwiązanie, które piszesz
10pkt - xxxzl 9-xxx 8-xxx 7-xxx 6-xxx 5-xxx 4-xxx 3-xxx 2-xxx 1-xxx zł i wygrywają np 3 prace, które zyskały najwięcej punktów.
Bo w sumie taki dopisek troche demotywuje...
(btw:mam nadziej ze nikt mi nie zarzuca kopiowania czegokolwiek z innej strony internetowej)

"Lepiej nie mówić nic, niż mówić o niczym."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli pracę nie odpowiadają w pełni na zadane pytanie bądź nie spełniają oczekiwań sprawdzających to w ogóle nie powinny dostać nagrody, więc zaniżanie przez modów wygranej jest jakąś 'szansą' dla praktycznie wielu osób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Hmmm macie racje
wiec mysle, ze mozna zrobic tak
Konkursy bedziemy robic bardzo okazjonalnie
ostatni bardzo niski poziom prac utwierdzil nas w przekonaniu, ze nie ma sensu przeprowadzac konkursow, gdy 90% prac opiera sie na ctrl+c i ctrl+v....

dlatego ta kase ktora mamy na miesiac bedziemy wynagradzac moze modow...niz organizowac konkursy i rozdawac ja uczestnikom...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój post odnosił się do toma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja uwazam dokladnie tak jak seewy, choc z drugiej strony koledzy mają racje, ze zapis moglby byc bardziej fortunny. Jury w sposob wyrazny zastrzeglo sobie prawo do nie przyznania nagrod, badz obnizenia ich wysokosci jesli uzna, ze pozniom jest zbyt niski. jesli ktos watpi w uczciwosc jury - niech po prostu nie bierze udziale w konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Wszystkim sie wydaje...ze my te konkrusy robimy z jakiegos przymusu...i ze tak naprawde to robimy wszystko zeby wam nie przyznawac nagrod....

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
moim zdaniem dyskusja bez sensu forum daje kase na nagrody są z góry ustalone zasady więc się ich trzymajmy. nikt nikogo nie zmusza do pisania pracy nie pasuje to proszę sie nie udzielać

Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2008-06-04 16:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
bardzo dobrze wiem ze bycie modem to raczej obowiazki niz przyjemnosci itp. wiec nie zrozumcie mnie zle

ale
Bo w sumie taki dopisek troche demotywuje...
glownie wlasnie o to mi chodzi ^

ale z waszego podejscia wywnioskowac mozna -
po co ulepszac system jak jest dobrze, a ze moze byc lepiej to juz nie wazne...



Zmieniony przez - toom34 w dniu 2008-06-04 20:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
zasady są jasne

nikt nikogo nie zmusza do pisania

konkursy comiesięczne są organizowane z pieniędzy które równie dobrze

moglibyśmy rozdzielić między nami i temat zamknięty.

więc uszanujcie to że macie taką alternatywę i szansę, i jeśli komuś nie poszło we wcześniejszym konkursie i poziom prac był zbyt niski niż oczekiwany, należy postarać sie w kolejnym i był on wyższy.

byśmy nie musieli kombinować co zrobić z nagrodami i nie dopuścić do takiej sytuacji.

jou.

pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym polaczyc?

Następny temat

Nowy cykl do oceny ...

forma lato