SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM KIERWA !!! -) -)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
To wiem ,ale tak orientacyjnie możesz info podać co jakiś czasu i u nas .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
ale zapjerdalacie
będzie mandat


co tam słychać kojoty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
oo któż to w nasze skromne progi zawitał hoho kopę lat, a spam jakoś leci tylko 14 stron i nowy będzie u mnie osobiście nudy siedzę w domu i się operdalam czekam na lepsze czasy czytaj kwiecień/maj ciepło się zrobi to robota ruszy . Pisz jak tam sesja, chyba że w nast. tyg zaczynacie na poli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no w nastepnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
tak myślałem , bo kumpel też ma za tydz. jak zobaczyłem to co ma zaliczać a dokładniej: fizyka na ochronie środowiska to zwątpiłem w Boga .. poziom sacrum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
kvrwa, wcisnal sie enter, no jakos leci, nic sie nie uczylem do tej pory i tak patrze i dzis zczailem ze jak przykombinuje i przysiade to sie moze na stypendium zalatwie hashaha ale by jaja byly, bede smial z tych dekli co sie na biezaco ucza a nie maja ale to mi sie uda jak zaczne sie uczyc, a mi sie nie chce, ale z drugiej strony hajs to motywacja takze moze sie poucze, jutro kolo wlasnie pisze i ni chvja nic nie zajrzalem jeszzcze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
średnią trza mieć ile powyżej 4,0?? i tej kasy chyba wiele nie ma bo pewno z 400 zł ? ale zawsze to coś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
ja mam kumpli na ochronie srodowiska ale na URz to tam to wiesz.. nauki nie ma , no kasy to wlasnie nie wiem, pare stow tylko nie wiem jak to dokladnie jest z tym stypendium naukowym tj tym za srednia powyzej ustalonego progu, czyli pewnie powyzej 4.0, nie wiem czy wyplacaja co miech czy jak to jest... bo jest stypendium dla 20 najlepszych czy cos w tym stylu to oni po tysiaku dostaja praktycznie co miesiac, ale na to sie nie zalapie na pewno bo musialbym sie ostro uczyc bo typy cisna ostro zeby miec ta kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
na browara sie trzeba ustawic kiedys ale to jak cieplej bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Mocny to moze daj linka do tego forum to obczaje Ale nie wyobrazam sobie Ciebie wazacego 80 kg, pare kg wiecej odemnie

to z czego jutro kolosa masz??

ja mam 900 zl miesiecznie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Festiwal muzyki elektronicznej w Stalowej Woli.

Następny temat

Puchar Podkarpacia w wyciskaniu wielokrotnym i kulturystyce 2011

WHEY premium