SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może redukcja ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Witajcie ! Niby rok będzie od ćwiczeń, ale myślę, że junior będzie najodpowiedniejszym działem :) Do sedna.
Niby rok ćwiczę, w sumie z efektow jestem zadowolony, ale jednak brzuszio troszkę za bardzo zatłuszczony jest... Robiłem dużo ćwiczeń na brzuch, jeśli dotknę to czuje każdy mięsień, dwa gorne nawet ledwo, ale jednak przez warste tłuszczu widać :) Chciałbym jakąś spalić ten tłuszczyk, ale troszkę pompek zrobiłem i nie chciałbym wracać i zaczynać całkowicie od zera( tzn. stracić mięśnie klatki, a i ręka fajnie wygląda ) Tak więc pytam bardziej doświadczonych :
Co proponujecie ? Jakieś ćwiczenia na redukcję i kontynuować moje ćwiczenia ? Do dyspozycji mam ławeczkę, atlas, dwa gryfy i ciężarki na nie.
Ps. Wiem, nie jestem za dobry w obróbkach zdjęć : )
Pozdrawiam !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masuj, tu nie ma co redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Oponka jednak jest. Przykładowo 30 minut dziennie skakanki załatwiłoby sprawę ? Może odłożyć hard massa na jakiś czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy takiej marnej ilości mięśni to oponka jest baaardzo trudna do pozbycia się. Dołóż mięcha to będzie o wiele łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
imo masuj z glowa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek suplementacja.

Następny temat

Kalorie, pomoc.

WHEY premium