SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko bez laktozy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53


Siema :)
dzisiaj zobaczyłem w biedronce mleko "no lactose".

Nie ukrywam, że włączył mi się syndrom przp*erdalania się do wszystkiego i zapewne gdybym znalazł je w sklepie ze zdrową żywnością za jakąś kosmiczną cenę to nie widziałbym problemu.

A tu w biedronce za jedyne 4ziko mleko bez laktozy...
I jeszcze jest jak dla mnie strasznie słodkie :D spodziewałem się całkiem innego smaku, ale nie mam innego do porównania, więc nie mi to oceniać.

Co o nim sądzicie ?
Na redukcji mogę pić ile tylko dusza zapragnie ?

A i jeszcze niemiecka strona producenta mleka:
http://www.meggle-products.com/93.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 739
Ze strony którą podałeś:
New - now available from Meggle: lactose-free milk. It is milk, where the lactose has been turned off in a gentle way: the lactose contained in milk (= milk sugar), is splitted into two sugars (glucose + galactose). This creates a slightly sweet taste, but has no influence on the energy value of milk. It tastes not just excellent, but has all natural ingredients that make the milk so valuable: vitamins, minerals (including calcium), protein and fat.

Rozłożyli laktozę na glukozę i galaktozę co nie miało wpływu na wartość energetyczną. Za to z całą pewnością drastycznie zwiększyło indeks glikemiczny czyniąc z tego mleka odpowiednik BATONA MARS. Brawo :)

Laktoza nie jest zła w porównaniu z glukozą. Przynajmniej trzeba ją rozłożyć na cukry proste. Glukoza bezpośrednio ze szklanki idzie w smalec na brzuchu. Nie ma co, extra do odchudzania!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
To jest stworzone dla ludzi, którzy mają nietolerancję laktozy i dla głupków, którzy myślą, że jak 'lactose-free' to będzie dzięki temu super odchudzanie

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT i odchudzanie

Następny temat

Redukcja poszczególnych części ciała

WHEY premium